Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Паркан з нержавіючого сталевого прокату: варіанти та особливості

Паркан з нержавіючого сталевого прокату: варіанти та особливості

Для облаштування огороджувальних конструкцій, в силу їх експлуатаційного призначення, здавна вибиралися найбільш надійні і міцні матеріали. Пізніше, коли огорожі стали нести, крім захисної, ще і декоративну навантаження, матеріали підбиралися, ще й у відповідності з цими новими вимогами. З часу появи нержавіючого прокату, він досить швидко став тим базовим матеріалом для облаштування парканів, використання якого багато фахівців вважають найбільш оптимальним рішенням, що дозволяє максимально збільшити період повноцінної експлуатації даного типу конструкцій. Така різновид металургійного прокату володіє такими важливими експлуатаційними кондиціями, для виготовлення огороджувальних конструкцій, як підвищений коефіцієнт антикорозійної стійкості та опірності до впливу агресивних хімічних речовин і з'єднань. Також сталева нержавіюча сталь прокат якої має різні варіації за хімічним складом, формою і способом виготовлення, володіє відмінними декоративними показниками, що дозволяє використовувати даний матеріал для вирішення різних дизайнерських проектів.


Вибір і пристрій опорних елементів

 

Пристрій огороджувальної конструкції на основі нержавіючого сталевого прокату починають, насамперед, з установки ключових опорних елементів (стовпів), які у поперечному перерізі можуть мати традиційну круглу, овальну або профільну (квадратну, прямокутну) конфігурацію. Питання про простому закапуванні або про бетонуванні даних елементів, вирішується виходячи з рівня парусності основного полотна огорожі, а також ступеня його передбачуваної експлуатаційного навантаження. Висота виступаючого елемента і глибина опускається його частини теж буде залежати від умов майбутньої експлуатації конструкції, а також від особливостей ландшафту і побажань і фінансових можливостей власника огораживаемого ділянки. Найчастіше ті опорні елементи, які відчувають додаткові навантаження за кріплення до них стулок воріт або хвіртки, будуть володіти більшою масивністю і калібром в поперечному перерізі, ніж рядові, менш відповідальні опорні елементи.

 

Лаги і основне полотно огорожі

 

Наступним етапом облаштування огороджувальної системи на основі сталевого нержавіючого прокату, буде вибір поперечних підсилюють конструкційних елементів – лад, основним експлуатаційним призначенням яких є надання додаткової жорсткості основного полотна огорожі. Найбільш підходящим прокатним варіантом для вирішення подібних конструкційних завдань, нержавіюча профільна труба невеликого розміру в поперечному перерізі, що дає можливість з максимальною надійністю і жорсткістю пов'язувати між собою опорні елементи та основне полотно огороджувальної конструкції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner