Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Труби з нержавіючої сталі для водопровідних систем – вибір спеціалістів (завершення)

Труби з нержавіючої сталі для водопровідних систем – вибір спеціалістів (завершення)

Труби з нержавіючої сталі для водопровідних систем – вибір спеціалістів (завершення)

 

Потрібно зауважити, що нержавіюча сталь марки AISI 310 відноситься до групи аустенітних сплавів. Це означає, що, незважаючи на підвищені міцнісні показники і високий коефіцієнт опору деформаціям механічного характеру, матеріал в змозі демонструвати досить непоганий рівень пластичності. Ця особливість дає можливість проводити зварювальні заходи, гарантуючи при цьому повна відсутність між шовного простору, у місцях безпосередньої стикування деталей. Тільки охочим придбати нержавійку для створення водопровідних комунікацій шляхом зварювання, потрібно буде обов'язково враховувати, що, для проведення зварювальних операцій, необхідно буде задіяти спеціалізований газовий склад або, у разі використання электросварного обладнання, високочастотний електричний струм. Також, бажаючим використовувати для створення водопровідних магістралей, нержавіючий сталевий прокат, не слід забувати, що для якісного з'єднання всіх конструкційних елементів, з поверхні нержавіючих труб слід видаляти спеціалізовану запобіжну плівку, образовывающуюся в результаті контакту між легуючими компонентами матеріалу і киснем.

 

Експлуатація готових водопровідних магістралей, створених на базі трубного нержавіючого прокату, як правило, не пов'язана з якими-небудь труднощами та проблемами, що підтверджується практично всіма власниками інженерних комунікацій подібного типу. На обслуговування таких систем витрачається в кілька разів менше фінансових ресурсів і часу, ніж на такі ж комунікації, але створені на базі традиційних іржавіють металів. Термін активної служби нержавіючого прокату, без істотної втрати початкових експлуатаційних кондицій, у кілька разів триваліший, ніж у практично будь-якого іншого матеріалу, що використовується для облаштування даного виду комунікацій. Саме ці експлуатаційні кондиції матеріалу дозволяють окупати, спочатку більш високий ціновий показник нержавіючого прокату буквально за пару – трійку років експлуатації системи водопостачання, створеної на його базі.

 

Що стосується будь-яких труднощів з придбанням матеріалу, можна сміливо стверджувати, що, сьогодні, для того щоб купити нержавійку для облаштування водопровідних комунікацій, їх практично не існує. Важливо тільки пам'ятати, що невідповідність вибраної категорії сплаву, експлуатаційним умовам і завданням, може призвести до необгрунтованого фінансового перевитрати, якщо матеріал більш якісний, ніж потрібно, або до складнощів з експлуатацією системи, якщо якісні показники недостатні.