Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Категорії нержавіючого прокату для димохідних систем (завершення)

Категорії нержавіючого прокату для димохідних систем (завершення)

З'ясувавши вплив на властивості нержавійки деяких легуючих компонентів (з більш докладними даними можна ознайомитися в спеціалізованих довідкових виданнях), незайвим буде також отримати інформацію і про найбільш часто використовуваних, у виготовленні димохідного обладнання, категоріях такого матеріалу як сталева нержавіюча сталь ціна якої, в залежності від обраної категорії, може помітно відрізнятися.


Категорії нержавіючого сталевого прокату для виготовлення димохідних систем

 

AISI 316 (заміна ГОСТ 08Х17Н13М2). Присутність в даній прокатної категорії нікелю з молібденом дає можливість використовувати виготовляються з неї вироби в умовах впливу агресивних речовин і середовищ. Дана різновид відмінно підходить, наприклад, для виготовлення рідкопаливного котельного обладнання.

 

- AISI 304 (аналог ГОСТ 08Х18Н10). Даний варіант від попередньої категорії сталевий нержавіючої сталі відрізняється більш скромними показниками присутності нікелю в сплаві і нульовим індексом наявності молібдену, що робить його менш стійким до впливу кислотних речовин і середовищ і в теж час більш доступним за ціною.

 

AISI 316Т (альтернатива 10Х17Н13М2Т ГОСТ). Є найбільш універсальною категорією нержавіючого сталевого прокату для виробництва димохідного обладнання. Для даної різновиду експлуатація при температурному впливі, що досягає 850°C не викликає ніяких складнощів. Присутність у складі даного різновиду титану (про що повідомляє остання буква маркування) поряд з відчутними частками нікелю і молібдену гарантують її хорошу пластичність і дуже солідний показник стійкості до дії кислотовмісних речовин і середовищ.

 

AISI 310S (варіант ГОСТ 20Х23Н18). Категорія нержавіючого сталевого прокату, що відрізняється в першу чергу своїми неабиякими жароміцними кондиціями, що дозволяють без особливих проблем, переносити вплив температурних режимів, досягають рівня нагрівання до 1000°C. Завдяки солідному показником присутності в складі категорії таких елементів як нікель і хром, що виготовляється з неї продукції забезпечується неабиякий рівень експлуатаційної надійності і, як наслідок, довговічності.

 

AISI 430, 409 и 410 (соответствуют ГОСТ – 12Х17, 08Х13 и 12Х13). Данные категории стального нержавеющего проката для изготовления дымоходных систем и прочего печного оборудования, следует использовать крайне осторожно. Некоторые изготовители в данном сегменте, к подобным сплавам предпочитают вовсе не обращаться, поскольку их отличают достаточно скромные показатели сопротивляемости в условиях контакта с агрессивными средами и кислотосодержащими веществами. Разумеется, если выбирается подобная нержавейка цена її буде відповідно менш високою, ніж у попередніх варіацій, але такий вибір може стати причиною подальших витрат, на ремонт і заміну обладнання, не кажучи вже про експлуатаційної небезпеки, пов'язаної з можливістю задимлення приміщень і навіть їх загоряння.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner