Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Категорії нержавіючого прокату для димохідних систем

Категорії нержавіючого прокату для димохідних систем

Такий вид опалювального обладнання як пічні труби, що виготовляються з певних категорій нержавіючого сталевого прокату, володіють цілим набором експлуатаційних переваг. Такі димохідні системи відрізняє тривалий період активної експлуатації, порівняно легкий вага, і вони не вимагають тривалих термінів і серйозних зусиль на свою збірку і установку, на відміну від тих же димохідних систем, що складаються з цегли. На сьогоднішній день виробники подібного обладнання оперують різними категоріями нержавіючих сплавів для виготовлення димохідного обладнання, так як переважна частина марок нержавіючої сталі володіє солідними експлуатаційними показниками в плані роботи в умовах впливу високотемпературних режимів.


Властивості нержавіючих марок сталевого прокату

 

До ключових характеристик, що дає можливість використовувати продукцію з тієї чи іншої категорії сталевого прокату для виготовлення пічного обладнання в цілому, і зокрема димохідних труб, можна віднести: несприйнятливість сплавів до впливу корозійних процесів, здатність переносити підвищені температурні режими і не піддаватися негативному впливу агресивних речовин і середовищ.

 

Велика частина категорій прокату, які використовуються для виготовлення такої варіації трубного прокату як димохідна нержавіюча труба, з високотемпературними навантаженнями справляються на відмінно, а що стосується впливу агресивних речовин і середовищ, тут, при використанні деяких сплавів, можуть виникати певні складнощі. Для того щоб не зіткнутися з подібного роду проблемами, для початку, варто з'ясувати, які саме легуючі компоненти сплавів впливають на необхідні для цього експлуатаційні якості виробів. Подамо інформацію про деяких найбільш важливих легуючих компонентів та їх вплив на кондиції такого виду матеріалу як нержавіюча сталь для димохідних систем:

 

- Хром підвищує, насамперед, показники твердості та корозійної стійкості нержавіючих сплавів;

- Титан відповідає за міцнісні кондиції і той же рівень опору корозійного впливу;

- Нікель, крім корозійної стійкості та показників міцності, також покращує коефіцієнт пластичності нержавіючих категорій сталевого прокату;

- Марганець до солідного рівня твердості сплавів, додає також більш високий рівень ударної міцності і зносостійкості нержавіючих металів;

- Молібден, як і титан, може помітно поліпшити міцнісні та антикорозійні кондиції нержавіючих металів.

 

Серед всіх перерахованих вище компонентів найбільш важливим для нержавійки є хром, оскільки саме він забезпечує утворення на її поверхні захисного оксидного шару, завдяки якому вона не піддається іржі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner