Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавіючий Прокат сімейства AISI: варіації і особливості (завершення)

Нержавіючий Прокат сімейства AISI: варіації і особливості (завершення)

- Сплав під маркуванням AISI 316Т відрізняється присутністю в своєму складі титану, в результаті чого, його міцнісні кондиції помітно вище, ніж у інших варіацій прокатної категорії. Також дана різновид характеризується високою сприйнятливістю до іонів Cl. Виготовляють з цього сплаву різні конструкційні зварні компоненти, трубопроводи, передають хімічні компоненти, а також лопаті для газотурбінного обладнання та інші важливі конструкційні елементи, і самостійні вироби.

 

- Варіація з маркуванням AISI 321 відрізняється легкою зварюваністю і здатністю переносити вплив температурних режимів, що досягають до 800°С, що робить її привабливою для створення безшовної трубного прокату і фітингів.

Перераховані варіації трехсотой серії відносяться до некорродирующим сплавів з високими пластичними і міцнісними показниками, а також з підвищеним рівнем опірності до впливу агресивних середовищ. Зрозуміло, якщо вибирати між такими видами прокату як лист 200-ї серії і 300-й лист нержавіючий ціна за лист в останньому випадку буде більш значною, але і експлуатаційні показники будуть тут також на більш високому рівні, а також, що досить важливо, набагато ширше і можливе поле застосування матеріалу.

 

Нержавіючий прокат 400-ї категорії

 

На відміну від попередньої серії сплавів, у даної категорії різних варіацій набагато менше. До даного прокатному родини відносяться сплави, що відрізняються високою часткою присутності хрому і досить скромним показником насиченості вуглецем. Інших же компонентів, що відрізняються легуючими здібностями, у сплавах даної серії практично не існує. З цього складаються і більш скромні цінові показники даного різновиду, а також відмінна прийомистість при зварюванні і значна пластичність сплавів цієї групи. До найбільш популярних варіацій даної серії фахівці відносять марку AISI 430.

 

Дана варіація 400-ї категорії нержавійки вирізняється неабиякими міцнісними показниками поряд з високим рівнем пластичності. У результаті метал легко піддається згинанню, штампується, зварюється і відмінно переносить будь-які інші варіанти виробничої обробки. Свої первозданні кондиції сплав не втрачає навіть в умовах впливу середовищ з підвищеною небезпекою руйнування запобіжного оксидного шару і містять сірку. Крім всього 430-й сплав може переносити досить різкі температурні коливання. Всі ці якості роблять дану прокатну варіацію однієї з найбільш підходящих для виробництва нафтогазового обладнання, а також для створення елементів і конструкцій, що використовуються для оздоблення інтер'єрів і фасадів будівель.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner