Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Димові труби з нержавіючих категорій похила (завершення)

Димові труби з нержавіючих категорій похила (завершення)

Встановлення димових труб на основі алюмінію і нержавіючої сталі в більшості випадків здійснюють за допомогою стандартних компонентів збірки, виготовлених безпосередньо на заводі. Розташована всередині конструкції, нержавіюча сталь, здатна відмінно затримувати продукти горіння, без особливого збитку для своєї структури. Природно, більш висока ціна нержавіючої сталі особливо в порівнянні з тим же традиційним цеглою або іржавіючою прокатом, може викликати деякі сумніви з приводу доцільності встановлення подібних труб, проте значно більш тривалий експлуатаційний період таких конструкцій, поряд з їх високими міцнісними кондиціями, можуть швидко розвіяти будь-які сумніви.


Встановлюючи димохідні труби з нержавійки, потрібно також подбати, щоб у кожному комплекті для установки подібного типу димохідних труб незмінно були присутні б спеціалізовані теплоізолюючі матеріали.

 

Компоненти димохідної труби з нержавіючого прокату

 

- рама для кріплення;

- компонент нижнього розташування з очисним каналом труби;

- дефлектор;

- компонент проміжного розташування з патрубком;

- кінцевий компонент.

 

Деякі типи нержавіючого прокату для будівництва димохідних систем

 

Труби з нержавіючого прокату для димарів можуть помітно відрізнятися за своїми хіміко-фізичним і експлуатаційним якостям, залежно від основного матеріалу, вибраного для їх виготовлення. Також, в залежності від набору легуючих компонентів, може змінюватися і ціна нержавіючої сталі, а, отже, і, виготовлених з неї, димових труб.

 

Найбільш часто вживаними категоріями нержавіючого прокату для виготовлення труб подібного типу є:

- AISI 408, 430 – підходящі для виготовлення зовнішніх кожухів, оскільки не бояться атмосферного впливу і не реагують на кислотні субстанції. Проте внутрішні елементи систем виготовляти з них не можна, так як погано реагують на підвищені температурні режими;

- AISI 409, 439 – завдяки присутності титану, підходять для виготовлення внутрішніх елементів димоходів, камінів, печей і топок. Але в системах газового опалення і в системах, що функціонують на рідкому паливі, їх використовувати не вийде, оскільки стійкість даних категорій невелика;

AISI 316, 316L – підійдуть для систем, що працюють з газовими речовинами і рідким паливом для оптимально відведення шкідливих компонентів. Непогано функціонують при температурних режимах, що перевищують 400 градусів за Цельсієм.

 

Зрозуміло, це далеко не остаточний список категорій нержавіючого прокату, що дозволяють виготовляти на основі труби для димохідних та опалювальних систем. Головне, щоб в кожному конкретному випадку, вибір тієї чи іншої прокатної категорії для подібного обладнання поручался підготовленим і досвідченим фахівцям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner