Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Різновиди металопрокату, застосовуваного в суднобудівній галузі

Різновиди металопрокату, застосовуваного в суднобудівній галузі

Різновиди металопрокату, застосовуваного в суднобудівній галузі

Різновиди металопрокату, застосовуваного в суднобудівній галузі

 

При створенні будь-яких видів водного транспорту важливо повідомити йому хороший рівень плавучості, стійкості, надійності і тривалості експлуатаційного періоду і, в той же час, істотно знизити аварійні ризики, і зменшити, як масу самого корпусу, так і внутрішнього обладнання. В результаті, всі основні і супутні матеріали для будівництва суден вибираються особливо ретельно.

 

Одним з найбільш важливих у сучасному суднобудуванні матеріалів є нержавіючий прокат, оскільки, завдяки наявності хрому в своєму складі, він демонструє високі міцнісні показники разом з неабиякою стійкістю до дії різних видів корозії. Однак використання таких матеріалів, як, наприклад, нержавійка лист, в суднобудуванні все ж таки має певні обмеження, оскільки: зварювати його необхідно з використанням спеціальних методик, наявність того ж хрому повідомляє прокату властивості хладоломкости, і нарешті нержавіючі метали не можна віднести до особливо дешевими матеріалами.

 

Різновиди металургійного прокату для будівництва водного транспорту

 

У суднобудівній галузі застосовуються такі різновиди металургійного прокату з нержавіючих марок сталі:

- кутовий нержавіючий профіль;

- нержавіючий полособульбовый профіль;

- різні варіації смуги з нержавіючої сталі;

- нержавійка лист, як плоскої, так і гофрованою поверхнею;

- коло і півколо;

- двотаври європейського типу;

- квадрат з нержавійки;

- нержавіючий швелер;

- різні варіації зварного профілю.

 

В результате того, что технология постройки судов, по мере развития науки и техники, неуклонно совершенствовалась, в настоящее время металлопрокат, используемый для создания различных видов водного транспорта, производится из особых стальных сплавов, в которых присутствуют различные легирующие компоненты. Благодаря таким элементам материалы значительно наращивают свои прочностные кондиции, плюс значительно повышают уровень устойчивости к воздействию агрессивных сред и соединений, а также к эксплуатационным режимам повышенного давления. Особливо важливо для матеріалів, використовуваних в суднобудівній галузі, демонструвати гранично можливу ступінь стійкості до впливу корозійних процесів.

 

Металопрокат для суднобудівного промислового сектора може використовуватися для створення практично будь-яких видів водного транспорту, починаючи з круїзних яхт і літаків, і закінчуючи спеціалізованими науково-дослідними суднами і кораблями військового призначення