Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Труби нержавіючі: придбання якісних виробів

Труби нержавіючі: придбання якісних виробів

Така різновид металургійних виробів, як труби нержавіючі, є виробами, які виконуються з нержавіючих категорій сплавів, і демонструють всі притаманні даній категорії сплавів експлуатаційні атрибути і якості. Різноманітні представники даної прокатної різновиди, досить широко і успішно застосовуються у сфері зведення споруд, сільськогосподарської галузі, на численних виробничих підприємствах з різних секторів промисловості, а також у побутовій сфері. Про це красномовно свідчать численні пошукові посили типу, куплю нержавійку трубну, куплю трубу нержавіючу, потрібні труби з нержавійки і т. п., що надходять від самих різних категорій користувачів світового онлайн простору.


Основною робочою середовищем даного різновиду нержавіючого металопрокату є вода (і в нагрітому стані), олії, жири та інші субстанції, що перебувають в рідкому стані. Також трубний прокат з нержавіючих варіацій стали нерідко застосовується для транспортування газоподібних, і рідше, сипучих речовин. Виконувані з легованих категорій сплавів, нержавіючі труби відмінно справляються з різними експлуатаційними завданнями в умовах підвищеної вологості і при контакті з різними речовинами і середовищами, що відрізняються підвищеним ступенем агресивності.

 

Варіації нержавіючих труб

 

Як і будь-яка інша різновид металургійного нержавіючого прокату, труба ділиться на різні види і категорії. За способом виготовлення дана продукція може бути зварної (шовного) або суцільнотягнутої (безшовної). Також трубу з нержавіючої сталі поділяють відповідно конфігурації в поперечному перерізі, в залежності від варіанту поверхневої обробки та від категорії використовуваного базового матеріалу.

 

Процес виготовлення нержавіючого трубного прокату

 

В процесі виробництва нержавіючий трубний прокат проходить наступні операційні стадії:

- виплавка і лиття базового матеріалу;

- прокатування одержаних заготовок на спеціалізованому обладнанні холодним або гарячим методом;

- зварювання стикувальних місць (при виготовленні певної прокатної варіації);

- фінішна обробка поверхневої структури (спосіб вибирається в залежності від додання продукції тієї або іншої поверхневої структури, від традиційного матового, до полірованої аж до дзеркального відображення).

 

Класифікація виробів

 

В залежності від конфігурації перерізу, нержавіючий трубний прокат підрозділяється на вироби круглої, прямокутної, квадратної та овальної форми. Також трубу з нержавіючих варіацій сплавів можуть випускати капілярного або профільного типу. По вибраній фінальної операції обробки поверхневої структури виробів, їх поділяють на матові, шліфовані і поліровані (аж до рівня дзеркального відображення) труби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner