Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Постачальники нержавіючого прокату розширюють асортимент продукції і підвищують її якість

Постачальники нержавіючого прокату розширюють асортимент продукції і підвищують її якість

Всілякі варіації металургійного прокату з кожним роком все більше і більше застосовуються в переважній більшості галузей сучасної промисловості, в аграрному секторі, у сфері зведення споруд і на дизайнерському терені. Особливою популярністю серед великого сімейства металургійного прокату, користуються нержавіючі варіації сплавів. Виробники і постачальники нержавіючого металургійного прокату намагаються неухильно розширювати асортимент продукції і дбають про підвищення її якісних показників. Цьому, головним чином, сприяє постійне посилення конкуренції на металургійному ринку, загалом, і на ринку нержавіючого прокату, зокрема.


Класифікація прокату з нержавіючих категорій стали

 

Першим ділом металургійний нержавіючий прокат фахівцями галузі класифікується за типом сплавів, що використовуються для його виготовлення, а також по конкретним видам продукції. Наприклад, всі варіації нержавіючих сталей можна розділити на три основних структурних категорії – мартенситную, ферритную і аустенитную.

 

Найбільш затребуваною з перерахованих вище категорій прокату, на думку більшості фахівців, є аустенітна категорія нержавіючого прокату, що підтверджується і статистичними викладками. По всьому світу загальний обсяг використання нержавіючих сплавів, що належать до даної категорії, що становить, згідно зі статистичними дослідженнями, близько 70% від загальної кількості світового використання нержавіючого прокату. Пояснити таку значну цифру споживання досить просто – у сплавів даної прокатної категорії неймовірно високі показники антикорозійного захисту, плюс, вони можуть цілком комфортно себе почувати в експлуатаційних умовах, пов'язаних з дією значно підвищених температурних режимів. Підтверджують високий рівень затребуваності у подібній прокатної різновиди і, постійно збільшуються за кількістю, пошукові онлайн запити від підприємств промислового сектора. Зрозуміло, такий важливий ринковий показник як, наприклад, вартість листа нержавіючої сталі аустенітної категорії, буде знаходитися також на більш високому рівні, ніж у простих сплавів, так що купувати подібні види виробів, варто, в тих випадках, коли це виправдано, поставленими перед ними, експлуатаційними завданнями. В іншому випадку витрати будуть невиправдано завищеними.

 

Найчастіше, постачальники виробів з нержавіючого прокату пропонують продукцію з сплавів аустенітної групи, у складі яких присутні нікель (близько 6-14%), хром (на рівні 16-25%) і молібден (в межах 2-6%), однак не виключається і присутність в сплавах подібного типу і різних інших легуючих домішок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner