Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Труби з нержавіючого прокату великого калібру: готові і під замовлення (продовження)

Труби з нержавіючого прокату великого калібру: готові і під замовлення (продовження)

Потрібно зауважити, що коли справа стосується реалізації трубного прокату великих діаметрів з нержавіючих сплавів, форма оптових поставок цієї продукції є скоріше винятком, ніж закономірністю, оскільки навіть дуже солідні підприємства воліють купити нержавійку такого типу в невеликих кількостях. У результаті навіть дуже великі виробники металургійного сектора використовують для реалізації подібної продукції формат поставок обмеженими партіями.

 

Для отримання нержавіючих труб особливо великих діаметрів (може досягати габаритних показників в один метр і навіть більше) підприємство повинно мати в своєму арсеналі певний набір спеціалізованого устаткування – незважаючи на досить солідні габарити подібної продукції, вимоги до точності дотримання всіх величин нікуди не діваються. Мало того, вони залишаються такими ж неукоснительными, як і у випадках з виготовленням стандартної продукції. Що ж стосується способів виготовлення, тут все залишається в традиційних межах: труба виготовляється або в безшовному вигляді (шляхом холодної або гарячої деформації), або з наявністю поздовжнього зварного шва.

 

Вироби, що отримуються другим способом, як і у випадку з продукцією традиційного типу, відрізняються менш високою вартістю, однак їх рівень герметичності, а також здатність успішно протистояти впливу підвищеного тиску, сильно залежить від рівня та якісних показників, як базового матеріалу, так і, що обираються для виготовлення продукції, технологічних процесів. Зрозуміло, це накладає і певні обмеження й на сферу використання даного виду труб – для особливо відповідальних конструкцій і вузлів, більш правильним (а часом і єдиним) вибором буде безшовний трубний прокат, виготовлений методом холодного деформування.

 

У готовому вигляді купити нержавійку трубну особливо великих калібрів можна за досить обмеженій номенклатурі з найбільш ходових калібрів і категорій базового матеріалу, яким можна віднести AISI 201, AISI 316, AISI 430 і ряд інших.

 

Вибираючи нержавіючий трубний прокат, відрізняється великим калібром, потрібно чітко та зважено підходити до визначення, як самого діаметра труби, так і до товщини її стінок, оскільки саме ці характеристики найбільш суттєво впливають на такий важливий аспект, як ціна готової продукції. Занадто значні відхилення від оптимальних показників можуть призвести або до негативних нюансів, пов'язаних з функціонуванням даної продукції або до необгрунтовано завищеними витратами на її придбання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner