Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Труби безшовні з нержавіючих сортів сталі для специфічних умов (продовження)

Труби безшовні з нержавіючих сортів сталі для специфічних умов (продовження)

- Метод гарячого прокатування. Даний виробничий спосіб, через досить сильного нагрівання при виготовленні продукції, демонструє менш якісні механічні, поверхневі та інші експлуатаційні показники виробів, що виготовляються. Такі вироби допускаються до експлуатації в якості матеріалу для виготовлення конструкцій, експлуатаційні вимоги до яких відрізняються більшою ліберальністю. Також труби подібної різновиди виготовлення можуть служити матеріалом для виробів піддаються додатковим видам обробки.

 

Обидва методу виготовлення безшовних нержавіючих труб регламентуються розробленими для цього ГОСТами або інший регулюючої документацією (для продукції, що виготовляється за кордоном). Зрозуміло вибір того чи іншого методу буде впливати і на такий важливий аспект, як ціна нержавіючої сталі безшовних труб, де вироби, одержувані холодним методом прокатки, будуть відрізнятися більш високою вартістю.

 

Для отримання безшовних нержавіючих труб підходять найрізноманітніші категорії нержавіючого прокату, серед яких варто відзначити: AISI 430 і 409, AISI 304, 310 316 і AISI 201.

 

Сфери застосування безшовних труб з нержавійки

 

Такий особливо якісний варіант нержавіючого трубного прокату як безшовні труби найчастіше використовуються у таких ситуаціях:

- При прокладанні трубопровідних магістралей в зонах підвищеної технологічної відповідальності, де особливо важливо нівелювати фактор виникнення аварії;

- для магістралей, які здійснюють передачу хімічних речовин з підвищеною активністю;

- експлуатація конструкцій і систем в умовах впливу високого тиску;

- наявність в експлуатаційних умовах можливості впливу особливо високих або особливо низьких температурних режимів.

 

Подібні експлуатаційні умови найчастіше виникають на виробничих підприємствах металургійного, хімічного, медичного та харчового сектора. Також з подібними експлуатаційними вимогами пов'язана діяльність компаній нафтовидобувної і газодобувної галузі, а також багатьох науково-дослідних підприємств і профільних лабораторій.


Як вже зазначалося, ціна нержавіючої сталі в виде бесшовных труб, будет несколько выше, чем в варианте, с присутствием в изделиях продольного сварного шва, но и многие эксплуатационные возможности бесшовной продукции будут, в свою очередь, более весомыми. Более серьезные затраты, в случае с бесшовными трубами, будут компенсированы более продолжительным периодом полноценной эксплуатации и отсутствием затрат, которые влекут за собой непредвиденные поломки и прочие проблемы, связанные с эксплуатацией некоторых систем и конструкций. Особенно это касается тех изделий, которые функционируют в особенно сложных эксплуатационных условиях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner