Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Труба безшовна з нержавіючої сталі 12х18н10т – відмінні технічні показники

Труба безшовна з нержавіючої сталі 12х18н10т – відмінні технічні показники

Як і більшість представників великого сімейства нержавіючого трубного безшовного прокату, сталева безшовна труба з нержавіючого сплаву категории12х18н10т має чималу кількість різних переваг, які вигідно виділяють даний варіант трубної продукції серед аналогічних виробів, що випускаються з традиційного іржавіючого прокату. У прекрасних експлуатаційних характеристиках даної варіації і криється, головним чином, секрет її досить високій популярності. Також впливає на популярність і те, що ціни на подібний нержавіючий трубний прокат виглядають цілком прийнятними, що дозволяє його купувати більшості клієнтів з різних секторів діяльності, включаючи і побутову сферу.

 

Виготовляти подібний варіант трубного прокату можна з застосуванням декількох різних виробничих технологій. Це може бути метод волочіння, кування, пресування і прокатки. Але який би спосіб виготовлення, з перерахованих, не був би обраний, в результаті на виході вийде трубний нержавіючий прокат, не має зварного шва. Ця особливість і є найбільш важливою з усіх характеристик даного виду нержавіючих труб, що забезпечують їм високий рівень популярності серед покупців, оскільки навіть виконується за найсучаснішою методикою в суворій відповідності з ГОСТами або іншими регулюючими документами стикувальний шов, не може дати гарантію, що виріб буде відрізнятися стовідсоткову герметичність. Інакше кажучи, у разі використання шовного трубного нержавіючого прокату, завжди буде певна ймовірність протікання, що буде особливо небажано, у тих ситуаціях, коли трубопровідні системи створюються безпосередньо для трансляції субстанцій, що відрізняються певним ступенем агресивності.

 

Преференції нержавіючого трубного прокату, не має зварних швів

 

Вироблені із сплавів категорій AISI 201, 310, 319 та 321 (аналогічна марки 12х18н10т), безшовні труби відрізняються, перш за все, неймовірною надійністю і досить солідною тривалістю експлуатаційного періоду, чим і пояснюється неймовірно широкий спектр використання даного різновиду нержавіючого прокату. Крім всіх перерахованих вище експлуатаційних переваг, дані вироби відрізняються ще й чудовими зовнішніми показниками, поряд з досить пристойним рівнем антикорозійного опірності. Що ж стосується вартості таких нержавіючих труб, її вищий показник, ніж, наприклад у тій же зварної трубної нержавійки, з лишком компенсується, більш солідними експлуатаційними характеристиками цієї прокатної варіації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner