Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Трубний прокат з нержавіючої сталі для використання у фармацевтичній сфері (продовження)

Трубний прокат з нержавіючої сталі для використання у фармацевтичній сфері (продовження)

Трубний прокат з нержавіючої сталі для використання у фармацевтичній сфері (продовження)

Геометричні та хімічні показники для трубного нержавіючого прокату капілярного типу наступні:

- величина зовнішнього діаметра може складати від 0,3 до 5 міліметрів;

- стінка капілярної труби може мати товщину в межах 0,1 – 1,6 мм;

- категорії нержавіючої сталі для виготовлення подібної різновиди трубного прокату (у вітчизняному сегменті) - 06Х18Н10Т, 09Х18Н10Т і 12Х18Н10Т.

Прокатні категорії зарубіжного виробництва, мають власну маркуванням. Відповідність тієї або іншої категорії зарубіжному аналогу можна визначити завдяки спеціальним довідників або ж на спеціалізованих онлайн ресурсах.

Крім капілярних труб, у фармацевтиці може також використовуватися і трубна нержавійка прокат якої допускає застосування зварювальних технологій. Експлуатаційні кондиції і категорія базового матеріалу, для виготовлення подібних нержавіючих труб, визначаються відповідно, висунутим до виготовляти з них виробів, експлуатаційним вимогам.

 

Застосування трубного нержавіючого прокату фармацевтичного типу

 

Трубна нержавійка прокат якої передбачає використання, як виробничого матеріалу, сплав категорії 12Х18Н10Т використовується у виробничій сфері медичної як вихідний матеріал для виготовлення каркасних конструкцій хірургічних крісел, опорних стійок крапельниць, крісел-каталок, пересувного стелажного обладнання та іншої меблів використовується в різних закладах медичної галузі. Солідний рівень ударної в'язкості матеріалу поряд з високою пластичністю роблять трубний нержавіючий прокат особливо міцним, високо гігієнічним базовим матеріалом, відмінно підходить для створення самих складних і міцних медичних конструкцій, не схильних до впливу іржі.

 

Різні варіації трубного нержавіючого прокату, що виготовляються для медичної та фармацевтичної галузі, а також необхідні в якості важливого компонента для здійснення процедури водопідготовки, без якої не можуть обійтися такі операції як:

- очистка води;

- гемодіаліз;

- синтез веществ и субстанций для инъекционных препаратов; 

- использование специализированной аппаратуры биохимического анализа; 

- использование оборудования на станциях переливания крови и прочих вариаций лабораторного оборудования. 

 

Підприємства фармацевтичної промислової галузі, також активно застосовують нержавіючий прокат категорій AISI 304 і AISI 316L, як вихідний матеріал для виготовлення ємнісних засобів призначених для перевезення і зберігання готових розчинів. Також дані прокатні варіації відмінно підходять для виробництва обладнання по змішуванню різних порошкових і зернистих субстанцій, що дає можливість домагатися максимального рівня однорідності допомогою розсіювання, скупчення і зв'язування різних частин та елементів.