Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Для чего нужен листовой нержавеющий прокат с покрытием

Для чего нужен листовой нержавеющий прокат с покрытием

Виробляються різні варіації листового нержавіючого прокату з високолегованих категорій сталі. Поверхнева структура подібної продукції може бути різною в залежності від передбачуваної області застосування матеріалу і умов експлуатації. Таким чином, лист нержавіючий роздріб якого, як правило, трохи дорожче оптових поставок, може відрізнятися полірованої, шліфованої, стандартної матовою або ж декоративною поверхнею.

 

Шліфування нержавіючих листів дає можливість значно поліпшити їх коефіцієнт корозійного опору і підвищити рівень стійкості матеріалу до утворення на його поверхні різних грязьових відкладень. Листова нержавіюча сталь, яка пройшла процедуру шліфування, відрізняється ретельно відшліфованою за допомогою абразивних елементів або спеціальних щіток поверхнею. У деяких випадках шліфування здійснюють шляхом комбінування різних абразивних речовин і пристосувань.

 

Що стосується нержавіючого листового прокату з покриттям, його можуть виготовляти з різних категорій нержавіючих сплавів. Найбільш затребуваною для виготовлення оздоблювальних прокатних різновидів, на думку багатьох фахівців, є категорія з маркуванням AISI 304 або у вітчизняному варіанті виготовлення з індексом 08х18н10. Дана різновид листового прокату відмінно показала себе при здійсненні зварювальних операцій. Її також характеризує високий рівень жаростійкості, хороша опірність до впливу низькотемпературних режимів і відмінні міцнісні показники.

 

Варіації покриттів, що наносяться на нержавіючий прокат листовий

 

В залежності від вибору того або іншого покриття варіації листового нержавіючого прокату можуть відрізнятися різними не тільки експлуатаційними і технічними але і візуальними характеристиками. У цей період ринковий сегмент даного типу продукції може запропонувати кілька різних варіацій покриттів для листового нержавіючого прокату, серед яких найбільшої уваги заслуговують:

- покриття, яке виготовляється на базі такого елемента як полівінілхлорид-пластизолий і позначається абревіатурою ЗМС;

- покриття, яке виготовляється з поліефірних компонентів, що позначається літерами РЕ;

- покриття, випускається на базі акрилатних речовин, з відповідним позначенням АК;

- покриття, у виробництві якого використовуються поливинилденфториды, з маркуванням PVDF;

- покриття, створюване на основі поліуретанових компонентів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner