Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59

Труби з нержавіючого прокату калібровані (продовження)

Труби з нержавіючого прокату калібровані (продовження)

Завдяки своїм високим технологічним і експлуатаційним кондицій калібрований нержавіючий трубний прокат досить часто використовується для створення трубопровідних магістралей різного призначення. Зрозуміло, у такого базового матеріалу, як сталь нержавіюча ціна буде трохи вища, ніж у тих же різновидів традиційного іржавіючого прокату, але цей недолік повною мірою перекривають більш високі експлуатаційні та фізичні показники матеріалу.

 

Монтаж трубопровідних систем з каліброваного трубного прокату

 

Результативність і чіткість стикувальних операцій при прокладанні магістральних комунікацій з нержавіючих труб досягається, насамперед, завдяки високому рівню калібрування використовуваного для цього базового матеріалу. Процес з'єднання елементів трубопровідних магістралей не може здійснюватися без розрахунку калібрування з'єднуваних елементів трубопроводу, при якому обов'язково беруться до уваги такі показники як:

- різниця товщини стінок у з'єднуваних компонентів;

- показники точності, як габаритів базових елементів, так і параметрів їх похилих кутів;

- рівень зміщення кромок їх поверхонь;

- відповідність загальних параметрів калібрувань з'єднуваних елементів.

 

Преференції, одержувані матеріалом в результаті калібрування

 

Виконання такої технології, як калібрування металургійного трубного прокату з нержавіючих категорій сталі, що істотно скорочує витрати на його додаткову обробку. Сучасні виробничі потужності для здійснення прокату каліброваних нержавіючих труб, мають у своєму арсеналі технологічні системи автоматизованого контрольного устаткування. Застосування інженерних рішень подібного типу дає виробникам можливість з максимальною точністю домагатися необхідних геометричних показників елементів, безпосередньо, на стадії їх виготовлення. Зрозуміло, калібрування може проводитися і з застосуванням іржавіючого прокату, але все ж кращим варіантом тут буде сталь нержавіюча ціна якої, хоч і вище, але компенсується більш тривалим терміном використання матеріалу і цілим набором інших експлуатаційних переваг.

 

Різновиди і кондиції каліброваних труб

 

Серед варіацій трубного прокату з нержавіючих категорій сплавів калібрування можна піддавати труби з прямокутної, овальної, квадратної і традиційної круглою формою поперечного перерізу.

 

Що стосується показника універсальності, що пройшли операцію калібрування виробів, його підтверджують такі важливі експлуатаційні кондиції, як високий рівень механічної міцності, підвищений коефіцієнт опірності агресивного впливу навколишніх середовищ і елементів і, зрозуміло, наявність більш тривалого періоду повноцінної експлуатації у цього матеріалу.