Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавіючі шліфовані труби: ефектність, міцність і довговічність (2 частина)

Нержавіючі шліфовані труби: ефектність, міцність і довговічність (2 частина)

Трубний нержавіючий прокат з неотшлифованной внутрішньою поверхнею, фахівці не рекомендують застосовувати для прокладання опалювальних комунікацій та магістралей централізованого водопостачання в будинках різного типу. Крім того, дану прокатну різновид забороняється використовувати у виробничому процесі, підприємствам харчової та медичної промисловості. Зрозуміло, і ціна нержавіючої сталі в такий прокатної варіації буде дещо нижче, ніж у такий же трубної нержавійки, але з відшліфованої і зовнішньої, і внутрішньої поверхнею.

 

Одна з важливих преференцій шліфованого нержавіючого прокату полягає в тому, що він не входить у перелік тієї продукції, для якої сертифікація є незмінною умовою виготовлення. Головний споживач даного різновиду труб з нержавіючих варіацій сталі – це підприємства, що ведуть свою діяльність у сфері реалізації декоративних і оформлювальних проектів. І все ж, незважаючи на це, підприємства, що займаються випуском такого роду продукції, і намагаються зберігати і покращувати свою репутацію на ринку, піддають виготовляються труби з шліфованою структурою поверхні обов'язковій сертифікації, щоб у разі необхідності замовник міг отримати весь необхідний пакет документації на першу його вимогу.

 

Що стосується нержавіючого шліфованого трубного прокату з нетрадиційною конфігурацією перерізу (квадрат, прямокутник), його дуже комфортно застосовувати в якості базового матеріалу для виготовлення будівельних, як декоративних, так і несучих конструкцій. Справа в тому, що, крім ефектних зовнішніх якостей, труба подібного перерізу буде демонструвати більш високі міцнісні кондиції, ніж у традиційного круглого прокату. Ця особливість дозволяє також частенько застосовувати таку продукцію і в машинобудівній галузі. Важно еще и то, что при контакте с химическими жидкостями и веществами, отличающимися повышенным уровнем агрессии, трубы из нержавейки не взаимодействуют с подобными веществами, что относится к наиболее важным эксплуатационным преференциям, практически любой разновидности нержавеющего проката. Также эта эксплуатационная особенность весьма значительно влияет и на тот факт, что цена нержавеющей стали, при идентичности массы и габаритов, будет больше, чем у ржавеющих вариаций металлургического проката. 

 

Зовнішні дані у нержавіючих труб, що відрізняються шліфованої структурою поверхні, дуже ефектні. І що особливо цінно, їх дана прокатна варіація, в змозі зберігати протягом практично усього терміну експлуатації, не потребуючи при цьому в якомусь додатковому, особливо складного догляду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner