Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Базові класифікації листового высоколегированного нержавіючого прокату (завершення)

Базові класифікації листового высоколегированного нержавіючого прокату (завершення)

Базові класифікації листового высоколегированного нержавіючого прокату (завершення)

За структурними особливостями представники сімейства высоколегированного нержавіючого прокату можуть поділятися на сплави не карбидообразующие і карбидообразующий прокат, демонструє дуже низький коефіцієнт присутності вуглеводню і високий рівень наявності в складі сплаву різних домішок. У листового ж нержавіючого прокату, що відноситься до категорії AISI 304 (сімейство аустенітних сплавів) частка присутності в складі хрому буде на рівні 18-20 відсотків.

 

Цифри, наступні за буквеною маркуванням, що позначає той чи інший хімічний елемент, доданий до сплав (варіант маркування вітчизняних виробників і підприємств пострадянського простору), показують його приблизний рівень присутності у хімічному складі сплаву.

 

Преференції сплавів, що відрізняються високою часткою присутності легуючих компонентів

- більш високі показники опірності сплавів процесів іржавіння і окислення;

- піднімається рівень механічної міцності сплавів, без шкоди для таких його якостей, як проникність і пластичність;

- помітно збільшуються терміни повноцінної експлуатації матеріалів;

- є можливість одночасно нарощувати кілька різних експлуатаційних кондицій матеріалу;

- менш товстий лист нержавіюча сталь якого отримала додаткові легуючі компоненти, наприклад, категорії AISI 304, дає можливість виготовляти з нього продукцію, експлуатаційні кондиції якої, буде нітрохи не гірше, ніж у тій, для виготовлення якої, використовувалися варіації нержавіючого прокату більшої товщини. Пряма економія і кількості та ваги матеріалу;

- демонструються більш високі ріжучі показники, не утрачиваемые навіть при впливі високотемпературних режимів (рівень красностойкости).

 

Завдяки дуже великим можливостям, що дозволяє суттєво покращувати, а деколи і повністю змінювати хімічні, фізичні та експлуатаційні кондиції, представники высоколегированного нержавіючого прокату, мають досить високий попит не тільки практично у всіх виробничих сферах, але також і на побутовому рівні.

 

Щоб отримувати задоволення не тільки від якості матеріалу, але також від його ціни та сервісу при здійсненні покупки, його краще замовляти у надійних перевірених постачальників.