Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Труба 25 мм з нержавійки – виготовлення, використання, варіації (2 частина)

Труба 25 мм з нержавійки – виготовлення, використання, варіації (2 частина)

В залежності від варіації виготовляється нержавіючої труби, у неї може бути або TiG або HF шов. При цьому купити нержавійку трубну з першим позначенням шва доведеться за більш високими цінами, ніж у другому випадку, оскільки якісні показники у них будуть помітно відрізнятися. Шов, маркований позначенням TiG, володіє дещо більшою шириною і більш щільною структурою, що не дає можливості утворюватися пустот і раковин. У шва марки HF при меншій ширині структура може бути, навпаки, більш пористою, так що наявність в ньому каверн не є такою вже великою рідкістю. Але, якщо експлуатаційні умови дозволяють, покупка другого варіанту буде цілком виправдана з економічної точки зору, оскільки дає можливість значно заощадити на вартості виробу.

 

Однак не варто думати, що виробництво 25-міліметрової нержавіючої труби обмежується лише варіантами зі зварними швами, у даного типу трубного прокату є також і безшовні варіації. В такому випадку, в якості базового матеріалу, використовується спеціалізована трубна заготовка, яку пропускають через прокатне устаткування. Якщо у виробничому процесі, за технологією передбачено дія підвищених температурних режимів, такий варіант нержавіючої труби діаметром 25 мм, отримує найменування катанная, якщо ж виробники обходяться без високотемпературної обробки, труба класифікується, як тягнутий.

 

Сьогодні для бажаючих придбати нержавійку подібного типу, виробники прокату пропонують сертифіковану, що пройшла всі необхідні тести, високоякісну продукцію. Труби з нержавіючих категорій прокату з діаметром 25 міліметрів, придбані у перевірених і довірених виробників, будуть не тільки високонадійними і довговічними, але також і безпечними з екологічної точки зору. Високі якісні показники сплавів, використовуваних надійними виробниками, є запорукою того, що труба не буде піддаватися впливу різних, вступають з нею в контакт, хімічних елементів, що відкриває можливість використання цієї продукції у харчовій, хімічній і медичній галузі. Крім того, виробники надають і додатковий сервіс, у вигляді різання прокату на задані покупцем розміри, що, зважаючи на відсутність певних інструментів і досвіду у виконанні, може серйозно заощадити час і позбавити від зайвих клопотів.


Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner