Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавіючий прокат у медичній сфері – причини масового використання

Нержавіючий прокат у медичній сфері – причини масового використання

На сьогоднішній день досить складно переоцінити ту роль, яку вироби з нержавіючого прокату грають в медичній галузі. Нержавіючий металургійний прокат є базовим матеріалом для виготовлення переважної більшості медичних інструментів, посудних приладдя та інших пристосувань, що використовуються в даній галузі. Як показує практика, розумного альтернативного варіанту для даного матеріалу на сьогоднішній день поки не знайдено. Експлуатаційні та фізичні кондиції нержавійки, день у день, рятують тисячі людських життів. У фахівців існує навіть такий термін, як «сталь медична», під якою ховається нержавіючий прокат категорії 12Х18Н10Т. Зрозуміло, вартість листа нержавіючої сталі, особливо, придатного до застосування в медичній галузі, буде помітно вище, ніж у прокату піддається корозії, але це розбіжність, більш ніж компенсується, відмінними фізичними та експлуатаційними кондиціями матеріалу.

 

У чому ж переваги нержавійки медичного типу?

 

По-перше, нержавіючий прокат даної категорії, так і більшості інших, зовсім не робить шкідливого впливу на здоров'я людини. Нарівні з медичною галуззю дана категорія нержавійки успішно використовується підприємствами виготовляють столові прибори та інші посудні приналежності. Тому, нерідко, від спеціалістів можна почути і такий термін, як «харчова нержавійка».

 

По-друге, як це випливає з назви, сталь даного типу просто не схильна процесу, пов'язаного з утворенням іржі, що дозволяє їй відповідати самим строгим гігієнічним вимогам. Основою високої корозійної стійкості, що надає, до речі, не останній вплив і на вартість листа нержавіючої сталі, є висока частка присутності в складі матеріалу такого компонента, як хром, образовывающего надійний запобіжний поверхневий шар, здатний, що особливо важливо, до самовідновлення. При коректній експлуатації і дотриманні всіх нехитрих приписів, медичні вироби з нержавійки, в змозі повноцінно служити досить тривалий період часу.

 

По-третє, сталь даного різновиду, виготовляється з розрахунком на використання в умовах серйозного нагрівання, з критичним порогом 600°С. Це дає можливість не думати про частоті виробленої дезінфекції інструменту, яку, в більшості випадків, в умовах впливу високих температурних режимів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner