Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавіючі листи 0,6 мм та їх практичне значення

Нержавіючі листи 0,6 мм та їх практичне значення

Листова різновид нержавіючого прокату відноситься до найбільш затребуваним базовими матеріалами для таких галузей як будівництво, машинобудування, хімічна і харчова промисловість, сфера виготовлення різного роду оздоблювальних компонентів. Нержавіюча листова сталь товщиною 0,6 міліметра є найбільш тонкої з варіацій, що виготовляються масовим виробництвом, і саме такий показник товщини даної прокатної різновиди і є її головною перевагою. У нержавіючої сталі вартість помітно вище, ніж у представників вуглецевого прокату, і платити за зайву вагу матеріалу, в тих випадках, коли це не особливо важливо, буде просто не по-господарськи. Так само нерідко має значення і загальний обсяг використовуваного матеріалу.

 

Високолеговані преференції

 

Велика насиченість матеріалу такими компонентами, як хром і нікель, що є головним забезпеченням його стійкості до різного роду хімічних впливів. Нержавіюча сталь цілком допускає досить тривалу експлуатацію в несприятливих умовах, не знижуючи при цьому своїх початкових експлуатаційних показників.

 

За методом свого виготовлення даний варіант нержавіючого листа відноситься до холоднокатаного листового матеріалу. Метод обробки, не використовує високих температур для нагрівання, забезпечує матеріал рівномірною структурою і досить точним дотриманням геометричних характеристик. Заготовки подібного плану цінуються, насамперед, за свої досить високі якісні кондиції.

 

Також заслуговують згадки типові преференції нержавіючого прокату:

- Возможность использования изделий из нержавейки в условиях, когда температура достигает нескольких сотен градусов. Даже тонколистовой прокат до определенных границ может стойко переносить серьезные термические нагрузки.

- Приемистость практически при любых видах обработки: давлением, сваркой, плазменной резкой и прочими видами механического воздействия. Показатель толщины в 0,6 миллиметра делает весьма несложной вырубку и гибку данного материала. Именно поэтому данный представитель листового проката весьма часто используется, как базовый материал, в штамповочном производстве.

- Велика різновид категорій з явно вираженими якостями: пластичність, жаростійкість, твердість, зварюваність і т. п.

- Високий рівень зносостійкості, забезпечуваний все тим же набором хімічних компонентів матеріалу.

- Ефектні зовнішні кондиції. Благородний металевий відлив і цілісна поверхнева структура особливо вигідно підкреслюють шліфовані вироби. Це є запорукою використання матеріалу у виробництві різних елементи декору і предметів інтер'єру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner