Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Шестимиллиметровый лист нержавіючий для використання в промисловій сфері (завершення)

Шестимиллиметровый лист нержавіючий для використання в промисловій сфері (завершення)

Шестимиллиметровый листової нержавіючий прокат може випускатися в різних варіантах поверхневої обробки, що використовується для зниження шорсткості і підвищення міцності виробу. Полірування і шліфування не тільки підвищують зовнішню привабливість листа, але повідомляють йому також і більш прагматичні якості, такі наприклад, як перешкоджання утворенню ділянок забруднення на поверхні прокату.

 

Також важливим фактором, що впливає на якість прокату, є вибір основного методу її виготовлення. Шестимиллиметровую листову нержавіючу сталь можна отримувати, як гарячим, так і холодним методом прокату. Виготовлення без додаткового нагрівання робить сам процес більш складним, однак структура матеріалу при цьому виходить більш міцною і однорідної, що робить більш точними геометричні показники вироби і менш шорсткою його поверхню. Зрозуміло, що купити листову нержавіючу сталь, виготовлений холодним способом, буде дорожче, але і сфер її використання значно більше.

 

Розрахунки для придбання

 

Часто постачальники, розраховують вартість листового нержавіючого прокату в кілограмах, так що тут не обійтися без перекладу об'єму в масу. Виробляючи ж подібні розрахунки важливо пам'ятати, що в залежності від категорії сплави можуть володіти різним рівнем щільності, який може змінюватись в межах 7,7 – 7,9 грам на см3.

 

У коректно оформлених каталогах присутні не тільки габаритні показники, але також і розрахунковий вагу листового прокату, який надалі буде відігравати важливу роль у формуванні загальної вартості замовленої партії.

 

Якщо справа стосується, наприклад, штрипсовой упаковки, при певній ширині матеріалу постачальник може оперувати погонний вагою.

 

Также всем желающим купить листовую нержавейку полезно будет знать, что стоимость ее формируется, основываясь на целом ряде факторов, таких как: вариант изготовления, категория сплава, вид поверхностной обработки, качественные показатели (количество вредоносных веществ, структурная целостность, соответствие заданным геометрическим параметрам) и объем партии. Лучше четко понимать требуемые для эксплуатации качества, чтобы избежать дополнительных затрат на дополнительную обработку материала. Використання листової нержавіючої сталі з декоративною поверхнею при типовій штампуванні, серйозно вплине на вартість продукції і може практично нівелювати її конкурентоспроможність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner