Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Шліфований лист нержавіючий категорії AISI 430

Шліфований лист нержавіючий категорії AISI 430

Будь-який компонент металургійного прокату відрізняється власними особистими властивостями, що дає можливість виробляти самі різні якісні комбінації між ними. Для виробництва нержавіючого прокату використовуються різновиди сталі з різними комбінаціями з легуючих компонентів, таких як Cr, P, C Mn, Si і т. д. Будь-яка прокатна заготівля може мати чимало різновидів, і лист нержавіючий категорії AISI 430 тут не є винятком.

 

Сьогодні фахівцями з виготовлення матеріалів пропонується досить широкий асортимент різної продукції, і серед усього цього розмаїття особливо виділяється категорія матеріалів, що виготовляються з сталевого прокату. Що стосується сплаву даної категорії AISI 430, його відносять до групи корозійностійких високоякісних матеріалів з яких, поряд з листами нержавіючими, також виготовляють різного виду смугу, трубу, коло і т. п.

 

Преференції даного матеріалу:

- відмінні показники стійкості до пошкоджень механічного і фізичного типу;

- високий рівень опірності корозійного впливу;

- хороша ковкість і гнучкість матеріалу;

- відсутність ускладнень при обробці (свердління, різання, формування);

- відсутність чутливості до різких температурних коливань;

- значна стійкість до впливу агресивних речовин і середовищ (лужні, кислотні).

 

Базовою сировиною для даного сортаменту виступає низьковуглецева сталь, яка, завдяки сполученню з низкою інших компонентів, не схильна до гниття, оскільки наділяється досить непоганими якостями, притаманними ферритным сплавів.

 

Варіації вироби

 

Перш за все, продукція розрізняється по обраної технології прокатки і може бути або холоднокатаної, або гарячекатаної. Якщо використовується другий варіант виробництва, листом нержавіючим повідомляється максимальний коефіцієнт вогнетривкості. Інакше кажучи, під час використання даний варіант прокату набагато повільніше нагрівається, так і охолоджується. Перший варіант виготовлення надає прокату більший коефіцієнт гнучкості, в результаті чого матеріалу віддається перевага для виготовлення складних деталей, особливо там, де не можна обійтися без таких операцій, як штампування або різання.

 

Будь-яка з прокатних технологій додає матеріалу певну кількість нових преференцій, так що різні виробничі підприємства з будь-яких промислових галузей (харчова промисловість, теплоенергетика, автопром і т. д.) можуть обирати різновид даного матеріалу, найбільш підходящу для своїх виробничих потреб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner