Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

У чому відмінності прокату категорій Aisi 304 Aisi 430

У чому відмінності прокату категорій Aisi 304 Aisi 430

В різних сферах сучасної промисловості досить значною популярністю користуються вироби з нержавіючого прокату. В основі такої продукції лежать варіації поєднання сталі з різними легуючими елементами. Досить великий асортимент продукції металургійних підприємств деколи ставить покупців перед непростим вибором, оскільки деякі види прокату дуже схожі за своїм фізичним і експлуатаційним характеристикам, і вибір одного з таких варіантів може бути серйозно ускладнений. В даному матеріалі пропонується розглянути основні відмінності між категоріями прокату Aisi 304 Aisi 430, а також наявні в них подібності.

 

Відмінності в компонентах та властивості

 

У процесі виготовлення (виплавки) і тієї й іншої категорії стали використовується хром, але в марці 304 його квота становить 16%, а в 430 категорії 18%. Це свідчить про те, що обидві категорії відрізняються гарною корозійною стійкістю і за цим показником вони майже однакові. Різниця у 2% суттєвої ролі тут не грає.

 

Серьезные расхождения появляются при сравнении присутствия никеля в составах данных категорий. Так, например, круг нержавеющий категории с более низким цифровым значением демонстрирует присутствие никеля на уровне 10%, а та же позиция другой марки имеет в своем составе всего 1% данного компонента. Ввиду этого образуется такая отличительная черта, как стойкость к температурному воздействию. Чем выше коэффициент присутствия никеля в сплаве, тем дольше он будет сохранять первозданное состояние под высоким нагревом. Так, при зварювальних роботах, хром нерідко вигорає, а нікель, навпаки, залишається, допомагаючи сплаву зберігати міцність і цілісність своєї структури.

 

В каждой прокатной категории имеется свой набор легирующих компонентов. Их присутствие в составе нержавеющих сплавов позволяет, изготавливаемым из них, металлическим конструкциям и различным изделиям не подвергаться окислению в условиях агрессивной среды. В чем, в данном контексте, отличия, например, круга нержавеющего категорий Aisi 304 Aisi 430, так это в продолжительности эксплуатационных сроков. И прерогатива здесь будет за первой категорией, которая может прослужить более полутора веков. Саме з огляду на особливості даної прокат 304 категорії практично незамінний там, де проявляється перманентне вплив несприятливих факторів: хімічної, харчової, нафтогазової галузі і т. п.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner