Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Смуга нержавіюча – придбання оптимальної заготовки (частина 2)

Смуга нержавіюча – придбання оптимальної заготовки (частина 2)

- Варіанти упаковки. Штрипс найбільш підходящий варіант для кращого збереження, однак, виробляти його розмотування не завжди доцільно і зручно. Крім того, згортати смугу і лист нержавіючий, без негативного впливу на структурні показники, дозволяє далеко не кожна товщина прокату. У деяких випадках придбання смуги, упакованої в пачки на твердих підкладках, буде куди більш доцільним.

 

Всі ці аспекти конкретизуються у підготовчому процесі, та службі реалізації необхідно чітко слідувати прийнятим рішенням, обумовлюючи будь виникає відхилення з фахівцями виробництва.

 

Відмінності в якості

 

Будь-який з нержавіючих сплавів має солідні міцнісні показники, експлуатаційні строки і технологічні якості. З них можна виготовляти чимале число конструкцій і різних окремих виробів. Також у сплавів даної категорії є й додаткові унікальні якості.

 

По-перше, вони інертні, тобто не бояться впливу помірних кислотних і лужних розчинів, не кажучи вже про дії вологи. З цього випливає різноманітність сфер використання. Вартість нержавіючих сплавів буде вище, ніж у таких же різновидів чорного прокату, але невибагливість в обслуговуванні і досить тривалі експлуатаційні терміни, однозначно, компенсують таку різницю.

 

По-друге, нержавійка менш чутлива до високих температур, а це дає можливість застосовувати її у особливо складних умовах, і в теплових агрегатах. Приміром, у багатьох видах виробництва досить часто відбуваються процеси, що вимагають нагрівання до 200-300°С і більше.

 

По-третє, в певних моментах нержавіючі сплави демонструють найкращий показник зносостійкості.

 

Смуга, так і листи нержавіючі, як профільні різновиди, відмінно підходять для штампування, гнуття та термічного різання. Завжди можна підібрати габарити, що дозволяють звести відходи обробки до мінімуму або до повної відсутності.

 

Придбати смугу нержавіючу можна і в імпортному виконанні, під маркуванням AISI. Серед продукції з даної класифікації є чимало аналогів вітчизняним варіантів прокату, що ж стосується вимог до якості – вони цілком порівнянні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner