Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Смуга нержавіюча з матовою структурою в обробці і виробництві (2 частина)

Смуга нержавіюча з матовою структурою в обробці і виробництві (2 частина)

Смуга нержавіюча з матовою структурою в обробці і виробництві (2 частина)

Виробничі преференції

 

Відсутність додаткових операцій по обробці матового листа нержавіючого і смуги, як мінімум, не збільшує вартість прокату. Здійснення шліфування і полірування неможливо без додаткового обладнання і витрат на інструмент і абразивні матеріали. І різниця в ціні виходить досить відчутною. Якщо у гладкій поверхні прокату для виготовляється вироби немає особливої потреби, то який резон підвищувати видаткову частину? Крім іншого, відпадає потреба в спеціальних режимах перевезення і зберігання такого прокату. Можна обійтися стандартними варіантами упаковки і не перекладати смугу або лист нержавіючий додатковим матеріалом з метою запобігання його поверхні.

 

Ще однією важливою позитивною стороною є краще зчеплення матового прокату з будь-якими іншими поверхнями. Буває, необхідність грунтовці і фарбуванні нержавіючого прокату, а для цього краще, щоб поверхня не була занадто гладкою. У технології навіть існує спеціальна операція – шорсткування, що дозволяє робити поверхневе зчеплення більш сильним.

 

Варто також зауважити, що навіть при виготовленні декоративних компонентів, досить часто виникає необхідність в нержавіючої смузі саме з матовою текстурою поверхні, оскільки вона найбільш органічно вписується в загальну стилістичну концепцію. Також за подібним прокатом набагато простіше доглядати, а невеликі вм'ятинки і подряпини, що з'являються з часом, не так сильно кидаються в очі. Якщо б поверхня була полірованою пошкоджені ділянки, довелося б щоразу відновлювати.

 

Обмеженість у застосуванні

 

Произвольно менять один вид поверхности на другой не рекомендуется. Конструктор, отдавая предпочтение тому или иному материалу, берет во внимание немалое число различных факторов, влияющих на его поведение в период эксплуатации. Так, к примеру, полоса нержавеющая категории AISI 409, также как и листы нержавеющие, демонстрирует высокий уровень сцепления не только лишь с полезными покрытиями, но также с загрязняющими элементами включая и отложения жестких солей, способных растворятся практически в любой воде. Така особливість у деяких ситуаціях може стати причиною зниження деяких експлуатаційних характеристик прокату. Так що вибір подібних компонентів потрібно здійснювати продумано і злагоджено.

 

В даний час показники реалізації нержавіючої смуги з матовою структурою значно зросли, що дозволяє швидко і без проблем знаходити ходові категорії і необхідні розміри.