Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59

Лист з нержавіючої сталі категорії EN 1.4828 / 08Х20Н14С2 (частина 2)

Лист з нержавіючої сталі категорії EN 1.4828 / 08Х20Н14С2 (частина 2)

Корозія у воді. В силу того, що більша частина представників листового нержавіючого прокату, що відноситься до жаростійким та жароміцним категоріям, куди також входить і лист нержавійка EN 1.4828, оптимізовані з позиції опірності корозійного впливу в умовах впливу підвищених температурних режимів, їх рівень опірності до прояву низькотемпературних корозійних процесів електрохімічного типу не відрізняється високими показниками. Цю особливість даного різновиду прокату обов'язково слід брати до уваги при проектуванні різних компонентів, щоб оберегти їх від дії кислотовмісних конденсатів.

 

Корозійні процеси в режимах високих температур. Рівень опірності сплавів впливу корозійних процесів при високих температурах, у багатьох ситуаціях, безпосередньо, залежить від їх здатності утворювати оксидний оберігає шар. Якщо не буде здатності до відновлення оберігає середовища, рівень корозійної опірності прокату буде визначатися лише наявністю в його складі тих або інших легуючих компонентів.

 

Окислювальні процеси. У випадку, коли листи з нержавіючої сталі категорії EN 1.4828 будуть піддаватися впливу окисної середовища при впливі підвищених температурних режимів, на їх поверхні буде утворюватися оберігає оксидний шар. Саме якості даного оберігає оксидного шару і є тим ключовим фактором, який визначає такий важливий експлуатаційний показник сплаву, як стійкість до впливу окисних процесів. Скорость образования оксида заметно повышается при возрастании температур, в которых производится эксплуатация оборудования, произведенного из жаростойкого листового проката категории EN 1.4828. Использование различных легирующих компонентов может снизить скорость образования повышенного оксидного предохраняющего слоя на поверхности проката, не приводя к образованию трещин на его поверхности и коррозионному воздействию на основной слой сплава.  

 

Вплив сірки. Різні речовини з наявністю сірки, присутні в різних кількостях, технологічних і димових газах, як правило, відрізняються негативним впливом на відкриті конструкційні елементи, що виготовляються з листа нержавіючої сталі категорії EN 1.4828. Особливо слабкими ділянками, в даному випадку, є поверхневі тріщини і пори зварювальних з'єднань.