Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Пакувальна стрічка з нержавіючої сталі – а чи є гідна заміна?

Пакувальна стрічка з нержавіючої сталі – а чи є гідна заміна?

З кожним роком, з кожним місяцем, фахівці створюють все більше цікавих альтернативних матеріалів, які можуть бути гідною заміною, різних традиційних матеріалів, успішно зарекомендували себе протягом багатьох років використання. Здавалося б, вже більше століття минуло з тієї пори, коли металургами був відкритий секрет нержавіючої сталі, проте до теперішнього часу гідного матеріалу здатного повністю її замінити, людство поки що не винайшло. Звичайно, є чимало різних матеріалів в тій чи іншій мірі здатні замінювати нержавіючу сталь, але виступити повністю адекватною заміною жоден з них не здатний.

 

Що стосується нержавіючої сталі і одержуваних з неї виробів таких, наприклад, як стрічка або лист нержавіючий їх, як відомо, використовують частіше всього в тих випадках, коли експлуатаційні умови відрізняються особливою складністю або ж, коли дія речовин і середовищ відрізняється різним ступенем агресивності. Завдяки присутнім у більшості найбільш популярних категорій нержавіючої сталі, таких речовин, як хром і нікель, вони виходять дуже міцними і стійкими до розривів. Також цей матеріал практично не піддається руйнівній дії окислювальних процесів. Ці експлуатаційні якості і стали запорукою того, що матеріал стали використовувати для упаковки особливо важких і важливих вантажів, створюючи з нього, так звану, пакувальну стрічку нержавіючу. Саме завдяки такій пакувальної стрічки, можна максимально надійно і точно фіксувати потребує упаковці продукцію.

 

Завдяки такому важливому експлуатаційного якості матеріалу, як низький рівень температурного розширення, навіть досить значні температурні скачки в ту чи іншу сторону не зможуть надати істотного впливу на початкову міцність кріпильних з'єднань. Недолік же цього пакувального кошти тільки один, це достатня складність процесу його обробки, особливо коли необхідно задіяти матеріал, досягає по товщині близько двох міліметрів. Але застосовується пакувальна стрічка подібного типу, лише, коли необхідно закріплювати особливо важкі і великі вантажі.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner