Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавійка для сходових конструкцій: вимоги до конструкційних елементів

Нержавійка для сходових конструкцій: вимоги до конструкційних елементів

Сходові конструкції, як відомо, складаються з двох основних типів елементів, навантажуємо і огороджувальних. Серед великої різноманітності матеріалів, придатних для виготовлення сходових конструкцій, в числі найбільш ефективних і затребуваних на ринку можна назвати лист нержавіючий, експлуатаційні та фізичні якості якого підходять для виготовлення таких конструкцій, як не можна краще.

 

Вимоги, що висуваються до конструкційним елементам сучасних сходів

 

- Привабливий вигляд. У нержавіючих листів декоративної групи повинен бути високий відсоток присутності в складі хрому, що буде забезпечувати привабливу зовнішність різних конструкційних елементів сходів, навіть без додаткового напилення або фарбування, а застосування матеріалу, що має рифлений варіант поверхні, забезпечить таких конструкцій не тільки фактурність, але і практичність в експлуатації;

- Високий рівень надійності. На цей вельми важливий показник чинить серйозний вплив присутність в химсоставе сплаву такої речовини, як нікель. Легування сплаву цим компонентом надає йому більш значні показники міцності і разом з тим покращує пластичність;

- Довгий експлуатаційний термін конструкції, забезпечуваний високими антикорозійними властивостями матеріалу. Присутність у складі сплаву хрому, в районі 13 – 17%, збереже антикорозійні властивості конструкції в звичайній і слабоагрессивной середовища експлуатації. Якщо ж частка цього компонента в хімічному складі сплаву буде більш високою, створені з нього сходові конструкції можуть експлуатуватися в умовах впливу кислотних та інших агресивних середовищ.

 

Окремої згадки заслуговує такий ключовий конструкційний елемент, як ступені. Нерідко, для виготовлення сходів та сходових площадок, фахівцями використовуються листи нержавіючі із сочевичним, або з ромбовидним візерунком рифлення, при використанні конструкцій у внутрішніх приміщеннях. Або просічно-витяжна листова нержавіюча сталь, коли справа стосується конструкцій зовнішнього типу використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner