Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59
  • ПП "АРТСЕЛ"
  • Статті
  • Лист нержавіючий в машинобудівній галузі для збільшення експлуатаційних термінів продукції (2 частина)

Лист нержавіючий в машинобудівній галузі для збільшення експлуатаційних термінів продукції (2 частина)

Лист нержавіючий в машинобудівній галузі для збільшення експлуатаційних термінів продукції (2 частина)

Якщо говорити про категоріях стали, з яких виготовляється лист нержавіючий для використання в машинобудівній галузі, тут однією з найбільш затребуваних і популярних є марка 12Х18Н10Т. Завдяки істотній частці присутності в ній хрому і нікелю, вона демонструє вражаючі антикорозійні якості і не представляє практично ні найменшої небезпеки для здоров'я людини в силу чого і входить в категорію матеріалів так званої «харчової» групи.

 

Коли настає момент вибору постачальників даного різновиду нержавіючого прокату, варто звертати увагу на продукцію не тільки внутрішнього, але і зарубіжного виробництва. У виробників з інших країн діють власні системи стандартизації, однак це не буде серйозною проблемою, оскільки завжди можна знайти категорію металу, по набору характеристик і хімічного складу, практично збігається із зразками вітчизняного виробництва. Якщо з'являється потреба в накатки гофр або нарізування нержавіючих листів на певні нестандартні розміри, ці нюанси з постачальником обговорюються додатково і, до речі, не завжди тягнуть за собою додаткові витрати.

 

Такий популярний варіант нержавіючого прокату, як нержавіючі листи, в машиностроительном сегменте используется для изготовления различного рода несущих конструкций и элементов, всевозможных защитных кожухов и обшивок, а также в производстве отдельных комплектующих. Прерогатива в этом случае за изделиями, вступающими в постоянный и периодический контакт с водой либо иными химическими элементами различной степени активности. Также продукцию такого плана используют, когда имеется риск появления блуждающих токов. Отлично справляясь со всеми вышеперечисленными трудностями, нержавеющая сталь вполне оправдывает свою более значительную стоимость. Враховуючи можливість виготовлення базових заготовок в широкому діапазоні товщин, перелік сфер використання такого матеріалу може бути вельми значним. Головне, що, незалежно від сфери застосування, вироби з цього матеріалу мають досить суттєві конкурентні преференції перед виробами, виготовленими з традиційних видів чорного прокату.