Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавіючий для стільниць в сучасних кухонних інтер'єрах

Лист нержавіючий для стільниць в сучасних кухонних інтер'єрах

Такий варіант стільниці як стільниця з листа нержавіючого привертає до себе увагу і користується популярністю у споживачів завдяки своїй стійкості до впливу підвищених температур, появи плям різного характеру, плюс своїм чудовим характеристикам міцності. Завдяки досить гладкої поверхні, що відмінно підходить для такого процесу як приготування їжі і чудово очищающейся, стільниці з нержавіючих сортів сталі нерідко потрапляють в поле зору власників не тільки приватних інтер'єрів, але і їдалень, кафе, барів та інших видів закладів, що входять до сфери громадського харчування.

 

Правильний вибір стільниці для кухні

 

У більшості випадків для виготовлення кухонної стільниці застосовують лист нержавіючий не надто великої товщини, ширина самої стільниці найчастіше становить 3,8 см, і вона вважається практично стандартною. Але це не означає, що не можна зробити кухонну стільницю по персональному проекту і в такому випадку її товщина буде залежати безпосередньо від побажань замовника. Крім ширини, само собою можуть піддаватися коригуванні та її інші параметри, такі, наприклад, як конфігурація кромки, яка за бажанням клієнта, може мати закруглення, строгі прямолінійні контури, або ж виїмки в деяких місцях.

 

Неабияку важливість також має і варіант обробки кухонних стільниць з листа нержавіючого. Наиболее востребованными в этом плане, можно назвать материал, обладающий полированной либо шлифованной структурой поверхности. Однако и такие типы нержавеющих листов идеальными назвать нельзя, поскольку их наиболее уязвимым местом является то, что на особенно гладкой поверхности очень хорошо прослеживаются любые пятна, мелкие потертости и царапины, а также отпечатки ладоней и пальцев. Разумеется, этих мелких неприятностей вполне можно избежать. Для этого достаточно выбрать для изготовления кухонной столешницы лист нержавеющий має рифлений варіант поверхні. Такий поверхневий варіант стільниці відмінно маскувати всі сліди кухонних діяльності, однак варто враховувати, що і очищення поверхні подібного характеру буде менш легким, ніж у разі використання полірованих і шліфованих кухонних стільниць з нержавійки.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner