Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавійка притопочный – ціна і функціонал

Лист нержавійка притопочный – ціна і функціонал

На сьогоднішній день притопочный лист нержавійка вважається найбільш популярним засобом для запобігання загоряння підлогових покриттів, розташованих поблизу камінів і побутових печей.

 

Потрібно зауважити, що не часто можна побачити підлогове покриття, добре захищене від загоряння. Особливо в саунах і лазнях де підлоги, як правило, вистилають дерев'яними дошками. Випадково вилетіла з топки іскра або шматочок вугілля можуть створити чимало проблем, і, навіть при своєчасному виявленні, можуть завдати шкоди покриттю на ділянці свого падіння. Найбільш адекватним у таких випадках рішенням буде прокладка біля опалювальних конструкцій покриття з вогнестійкого матеріалу. І найперше, що в такій ситуації проситься на розум, це, звичайно ж, лист з нержавійки. У ньому добре поєднуються такі якості, як вогнетривкість, простота очищення, довговічність і відмінний зовнішній вигляд.

 

Якщо своєчасно обзавестися притопочным листом, він буде, поряд з протипожежними функціями, виконувати ще й функції декоративні. Промисловий варіант виготовлення обумовлює отримання листа акуратної форми з закругленими краями, що оберігає від випадкових травм. Кладуть аркуш прямо перед топковим віконцем.

 

Вартість притопочного листа може різнитися внаслідок різних характеристик:

- Категорія сплаву. Які-небудь спеціальні вимоги в даному випадку не передбачаються, але різними виробниками закладаються певні варіанти сплавів, в основному з менш дорогих категорій.

- Габарити листа нержавіючої сталі. У великих розмірах, тут необхідність, як правило, відсутня, часто вистачає розмірів 500х700 мм, або 400х600 мм

- Товщина листа. Тут так само немає строгих критеріїв. Головне не вибрати ту, що робить лист вже крихким при переміщенні і, зрозуміло, таку, яка робить його занадто виступаючим над загальним рівнем підлоги. Як правило, вистачає товщини в межах 0,5 – 3 мм.

- Додаткова поверхнева обробка. Більш часто тут віддають перевагу дзеркального листа, що має ефектний зовнішній вигляд, однак на експлуатаційних навантаженнях це не відображається.

 

Загалом же, ціна виходить цілком демократичною, і, вже точно, виправданою з точки зору функціональної важливості вироби. Що стосується експлуатаційного періоду, – він практично не обмежений. Важливо тільки не забувати, що час від часу проводити чищення, для підтримання зовнішніх характеристик матеріалу. Матеріал цілком допускає використання ефективних засобів для чищення, але не варто забувати про поліровці, і не вдаватися до сильних абразивних речовин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner