Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавіючий 3 мм: призначення та виготовлення

Лист нержавіючий 3 мм: призначення та виготовлення

Сьогодні не складно зустріти у компаній реалізують металопрокат нержавіючий лист трьохміліметрової товщини, виготовляється з різних категорій сплавів AISI 321, AISI 316, AISI 304 і інших, причому, як зарубіжних, так і Гостовських. Головний варіант їх використання – обшивочний матеріал для обробки різного виду конструкцій і устаткування, використання яких здійснюється у непростих умовах, пов'язаних з підвищеними температурами і рівнем вологості, а також з впливом хімічно активних газів і розчинів. Конкретна середовище використання і визначає в підсумку вибір тієї або іншої марки, що володіє необхідними експлуатаційними характеристиками.

 

Приміром, подібного роду листи нержавіючі є відмінним матеріалом для резервуарів для хімічної і нафтової сфери. Не так часто їх використовують в оформлювальних роботах або, як матеріал для виробництва більше дрібних елементів. Найлегше такий лист розкроювати з допомогою лазерного або штампувального обладнання.

 

Будь-які варіації нержавіючих сплавів досить технологічні і піддаються обробці будь-яким промислово доступним методом, завдяки чому і є вельми популярними конструкційними матеріалами. Варто особливо виділити досить тривалий експлуатаційний період, елементів, виготовлених з трьохміліметрової листа нержавіючого, який, при дотриманні всіх умов, може налічувати не одне десятиліття.

 

Виготовлення листа

 

Триміліметровий лист можуть здійснювати, вдаючись як гарячекатаного і холоднокатаного методом. В останнього експлуатаційні та якісні характеристики будуть більш високими, але і вартість вище. У цьому випадку теж не варто забувати про технологічної доцільності і не гнатися ні за невиправданим марнотратством, ні за такий же економією коштів.

 

Придбати лист нержавіючий трьохміліметрової товщини можна з трьома різними поверхневими категоріями, залежними від ретельності їх обробки: полірованої, шліфованої і матовою. Преференції малої шорсткості листів, не лише естетичного характеру, але також і функціонального плану. Гладка варіація поверхні перешкоджає накопиченню на неї різних шкідливих речовин, і робить її очистку більш простою і ефективною.

 

Всі нержавіючі листи мають як хороші зовнішні показники, так і солідну міцність і опірність до впливу хімічних речовин. Стоять вони, зрозуміло, дорожче своїх вуглецевих побратимів, але і за характеристиками значно перевершують.

 

Купуючи триміліметровий лист нержавіючий, важливо обчислити тоннаж необхідного для закупівлі прокату. Щоб визначитися з цим показником, слід множити сумарний обсяг матеріалу на його щільність, яку необхідно буде з'ясувати. Справитися з такого роду розрахунками допомагають спеціалізовані онлайн-калькулятори.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner