Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавіючий 4-міліметровий: властивості і особливості

Лист нержавіючий 4-міліметровий: властивості і особливості

Лист нержавіючий 4-міліметровий: властивості і особливості

 

Така окрема різновид металургійного прокату, як лист нержавіючий вимагає для свого виготовлення оперувати сплавами, що відрізняються, насамперед, підвищеним коефіцієнтом опірності різним видам корозійного впливу. Головне призначення, наприклад, четирехмілліметрового шліфованого листа нержавіючого – служити основою для виробництва елементів, використовуваних в дренажних і віконних системах. Найбільш затребуваними на ринках розмірами такий прокатної позиції є 1000 х 2000 міліметрів.

 

Різновиди та показники нержавіючих сплавів

 

Нержавіючий сплав, службовець основою для виготовлення такого варіанту прокату, як четырехмиллиметровый лист нержавіючий прийнято поділяти на три основні категорії:

- сплави корозійностійкі в полегшених промислових і побутових умовах використання;

- жаростійкі – чинять опір корозійному впливу при експлуатації в умовах особливо високих температур і в середовищах, що відрізняються підвищеною агресивністю;

- жароміцні – відрізняються високим коефіцієнтом механічної міцності.

 

За своїм наборів хімічних елементів нержавіючі сплави поділяються на хромонікелеві (аустенітні, аустенитно-мартенситні, аустенитно-карбідні, плюс аустенитно-феритні), хромисті (феритні, полуферритные і мартенситні), а також хромомарганцевонікелеві, які мають класифікацією, такий же, як і у хромонікелевої групи.

 

Варто також відзначити, що володіє чотириміліметровою товщиною, лист нержавіючий цілком може бути задіяний у процесі виготовлення обладнання використовується в найрізноманітніших промислових сферах. Так особливу увагу даній прокатної різновиди особливо часто надають представники хімічної, фармацевтичної і харчової галузі. Користується попитом лист нержавіючий 4 мм і у представників аграрної, архітектурно-будівельної та багатьох інших промислових галузей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner