Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Переваги листа нержавіючого для фасадів

Переваги листа нержавіючого для фасадів

Тривалість експлуатаційного періоду металевих споруд в основному залежить від корозійних якостей матеріалу. Саме тому лист нержавіючий для фасадів користується досить високим попитом. Використання легуючих компонентів нівелює втрати, пов'язані з банальної іржею. У хромистих сплавів є захисна оксидна плівка, стійка і швидко регенерує після ушкоджень. В результаті, первинні властивості нержавіючої сталі залишаються практично на тому ж рівні. Широкий асортимент марок та варіацій поверхні нержавіючої сталі повністю задовольняє запити фахівців будівельної сфери. Не останню роль в архітектурній сфері також відіграють високі естетичні характеристики листа нержавіючого поряд з його практичністю.

 

Архітекторами цей матеріал поставлений в число найбільш пріоритетних для оздоблення споруд. У промислових будовах сплави у вигляді нержавіючих листів і рулонів використовують вже давно, менше цей матеріал затребуваний для невысотных комерційних і приватних споруд. Оформлювачами використовуються різні поєднання цього матеріалу за видами (полірований, кольоровий, декоративний лист), плюс, його нерідко комбінують зі склом, деревом та каменем.

 

Фасадний варіант нержавійки просто ідеальний для експлуатації на відкритій місцевості, що обумовлено його інертність до дії агресивних середовищ і атмосферних опадів. Ще одним важливим плюсом цього матеріалу є те, що він практично не зношується, оскільки має високу міцність і стійкий до деформації.

 

Цьому матеріалу також по силам переносити серйозні динамічні і статичні навантаження. З удосконаленням технологічного процесу архітектори отримали можливість збільшувати фасадні прольоти, і робити дверні та віконні прорізи більш просторими. Профільні системи, де задіяна фасадна нержавійка, дають можливість фахівцям робити несучі конструкції, менш важкими. У практиці будівництва все частіше використовується армування тунелів і мостів, і зміцнення бетонних підстав.

 

За допомогою цього матеріалу створюється чимало шедеврів промислової архітектури. Чимало своєрідних будівель радують око мешканців, як Старого, так і Нового світу, вони відрізняються особливою витонченістю і екологічністю, і, плюс до цього, практично не піддаються зносу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner