Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавійка для ступенів: нюанси використання

Лист нержавійка для ступенів: нюанси використання

Потенціал сучасної металургії в сфері виготовлення легованих сплавів, що відрізняються підвищеною поверхневою міцністю, дає можливість широко використовувати такого роду матеріали при зведенні всіляких будівельних споруд. Досить часто в цьому зв'язку будівельниками використовується такий вид металопрокату, як лист нержавійка для ступенів.

 

Нержавіючі сплави для виготовлення різного виду сходів використовуються в самому різноманітному виконанні, особливо якщо мова йде про матеріал для виготовлення сходів. Тут гладкий лист нержавійку краще не використовувати, оскільки сходи з такими сходинками буде слизькою, а значить травмонебезпечною. В результаті, технологами рекомендується в такому випадку нержавійка, що піддалася спеціальній обробці, з якої в результаті виходять: листи у вигляді гратчастих настилів, просічно-витяжні листи і нержавійка рифленого виду. І тут обов'язково варто брати до уваги, що для виготовлення сходів зовнішнього типу, для сходинок і майданчиків буде підходити один тип нержавійки, для сходів внутрішнього використання зовсім інший.

 

Зовнішні варіанти ступенів

 

Для створення зовнішніх сходів, які можуть піддаватися впливу різних опадів і температурних коливань, краще використовувати гратчастий настил і листи з нержавіючої сталі просічно-витяжного типу. Отримують такі види з нержавіючої сталі марки AISI 321, яка має товщину в межах 3-6 мм і володіє високою корозійною стійкістю і міцністю, і внутрикристаллической теж, що особливо важливо для якісної зварки цього матеріалу.

 

Найбільш важливі плюси листа просічно-витяжного це:

- значне зниження ваги конструкції;

- самоочищення майданчиків та сходів завдяки отворам від бруду, сміття і снігу;

- протиковзкі якості цього матеріалу.

 

Східці для внутрішнього використання

 

Для сходів зводяться у внутрішніх приміщеннях відмінно підходить лист нержавійка, має рифлену поверхню і товщину в межах 3-4 мм Рифлений тут роблять не менше 0,5 мм і розраховують за коефіцієнтом 0,1-0,3 від загальної товщини листа. Відстань між рифленими ділянками може коливатися в межах від 20 до 30 мм. Головним плюсом даного матеріалу є його антиковзаюче якість. Облицювання сходових конструкцій здійснюють, найчастіше, з використанням нержавіючої сталі декоративного плану.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner