Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59

Лист нержавіючий для хімпрому

Лист нержавіючий для хімпрому

Нержавіюча сталь – поєднання хрому з залізом. Антикорозійні властивості цієї сталі забезпечуються завдяки утворенню на поверхні шару оксиду хрому. Цього запобіжного шару властива хороша стійкість і міцність. Створені з нержавіючих сплавів вироби, навіть після механічного і хімічного впливу, відновлюють свої зовнішні дані за досить нетривалий період, при цьому, їхні антикорозійні якості залишаються на колишньому рівні. Таким чином, лист нержавіючий, для представників хімічної галузі, вважається досить затребуваним матеріалом.

 

По мірі розвитку даної галузі виникла серйозна потреба в отриманні особливо довготривалого та стійкого матеріалу. Використання представниками хімічної галузі різного роду складних сполук і компонентів досить негативно позначалося на сталевих конструкціях і обладнанні, значно скорочуючи їх експлуатаційний період. З появою нержавіючої сталі, міцнісні характеристики устаткування різко пішли в гору, а терміни його експлуатації значно збільшилися, і у виробників з'явилася можливість випускати досить надійні і не надто громіздкі пристосування.

 

Поряд з представниками хімічної галузі лист нержавіючий досить охоче використовують також представники харчової та медичної сфери. Головна преференція цього матеріалу – його вартість, яка значно нижче, ніж у аркушів, виготовлених з кольорових металів. Що ж стосується властивостей технічного характеру, вони також значно вище.

 

Міцність нержавіючої сталі значно перевершує властивості інших матеріалів. Особливо це важливо для виробників технологічного обладнання, що використовується на підприємствах хімічної галузі. Застосування її там, де до цього були задіяні кольорові метали, дає можливість значно збільшити експлуатаційний термін всіх пристосувань.

 

Практично всі баки, резервуари, ємності і багато різновидів іншого устаткування, яке застосовується на хімічних підприємствах, що виробляють з аустенітного листа нержавіючого. Мінімальний допуск тут обмежується маркою AISI 316. У деяких ситуаціях допускається застосування високолегованих сплавів, де присутність молібдену досягає 6%. Вибір тієї чи іншої марки обумовлений кінцевої завданням, так що підхід тут повинен бути досить кваліфікованим.