Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Як оберегти лист нержавіючий від пошкоджень при навантаженні і розвантаженні

Як оберегти лист нержавіючий від пошкоджень при навантаженні і розвантаженні

Виготовлені з нержавіючих марок сталі вироби відрізняє високий рівень зносостійкості і міцності, тим не менш, явні порушення правил транспортування, зберігання і експлуатації нержавіючого прокату можуть призвести до певного зниження його якісних характеристик.

 

До начала транспортировки такой прокатной разновидности, как лист нержавеющий, к месту складирования либо на производственный объект, для проведения монтажных работ, необходимо позаботиться о строгом соблюдении всех предусмотренных мер предосторожности, призванных обезопасить продукцию от различного рода повреждений.

 

Листы нержавеющие, как правило, перекладывают обыкновенной бумагой, а после запаковывают в бумагу имеющую водоотталкивающие свойства. Размещать листы следует на деревянных, устойчивых поддонах, чтобы нейтрализовать возможное появление вибрации в период транспортировки.

 

Головні небезпеки отримання дефектів пов'язані з недбалістю і допущеними помилками під час транспортування прокату вантажний технікою (навантажувачі, автокрани). Подібна техніка здатна наносити пошкодження металевої поверхні в місцях її контакту з краями аркуша чи рулона.

 

Серед найпоширеніших проблем, що з'являються в період розвантаження листа нержавіючого можна виділити наступні:

- подряпини, пошкодження крайок, утворення вм'ятин. Все це може статися в результаті недостатньо жорсткої фіксації пакувального матеріалу, плюс, через експлуатації при таких операціях не зовсім придатною для цього вантажно-розвантажувальної техніки;

- освіта розлучень і плям внаслідок не передбаченого хімічного або атмосферного впливу. Утворення дефектів корозійного характеру, як правило, виникає в результаті неповної захищеності прокату від контакту з водою і пилом. Щоб уникнути появи подібного роду забруднень, лист нержавіючий, як і інші види прокату, слід транспортувати в спеціалізованих контейнерах і автомобільних фургонах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner