Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Круг сталевий "сріблянка".

Круг сталевий "сріблянка".

З таким терміном в металопрокатної продукції стикалися споживачі, пов'язані з виготовленням інструментів, таких як викрутки, ключі і так далі.

Вам, напевно, відразу спадає на думку, що це звичайний сталевий гарячекатаний круг, який покритий сріблянкою.

Що ж доведеться вас розчарувати.

 

Це звичайний круглий прокат, конструкційних або легованих марок сталі, що пройшов додаткову прокатку волочінням, з незначним холодним обтисненням. Пройшовши таку обробку, підвищується міцність і точність поверхні круга. Для зняття напруги з металу при необхідності проводять термічну обробку. Що призводить до пом'якшення міцності, тим самим надаючи колі пластичність.

 

До такого колі застосовують підвищені вимоги щодо точності розміру діаметра, з відсутністю відхилень. І з геометрії виробу такий круг повинен бути ідеальний.

Так же могут применять фосфатное покрытие поверхности для придания стойкости металла к коррозии.

 

Что бы достичь особо точных размеров поверхности круга применяют следующий этап обработки данной продукции, который сводится к тому, что поверхность круглого проката  подвергается шлифовки, предавая поверхности гладкий серебристый вид. При необходимости может производиться полировка поверхности круга. Вот поэтому он и получил такое название «серебрянка».

Такой способ обработки круга снижает коррозию металла, которую вызывает действие окружающей среды, что значительно влияет на срок службы эксплуатации данного материала. Действующие стандарты делят круг на шесть групп качественной поверхности

Типоразмер таких кругов колеблется от 8 до 50 мм. Причем градация идет до десятых миллиметра. Они могут иметь такие диаметры как 8,5 мм. или к примеру 11,8; 18,7;  19. и 21.

По длине прутки мелкого диаметра могут поставляться в бухтах. Круги более крупного сечения производятся в виде болванок кратной мерной длины.

 

У зв'язку з розвитком наукового прогресу до круглого прокату стали пред'являти дуже високі вимоги. Внаслідок цього продаж кола або круглого прокату, такого виду як калібрований пруток, стає досить перспективним напрямком у цьому сегменті ринку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner