Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавійка 9 мм: переваги

Лист нержавійка 9 мм: переваги

Девятимиллиметровая товщина листа обумовлює присутність для його виготовлення спеціалізованого обладнання, що забезпечує високий рівень продуктивності. Така варіація прокату як лист нержавійка має чимало плюсів у використанні:

- універсальність матеріалу в якості базової заготовки;

- зручність так як перевезення і зберігання. Дев'ятиміліметровий лист з нержавійки не потребує унікальних умовах складування і досить компактний. Постачання прокату подібної габаритності, проводиться вже в разделанном варіанті, а не в штрипсах;

- велика швидкість виготовлення заготовок завдяки високопродуктивної вирубці штампами або плазмової різки. Товщина 9 мм не розглядається як сильно завищений параметр, однак вважати необхідні для обробки допуски, все ж досить складно. Навіть лист нержавійка в рифленому виконанні можна робити досить швидко і головним критерієм при формуванні вартості тут є ціна самого сплаву;

- мінімальний рівень відходів. Нержавіючий прокат дешевизною не відрізняється, і рахунок тут може вестися в прямому сенсі на кілограми. Так що не завадить професіоналізм при підготовці розкрійних шаблонів. Серйозну допомогу у цьому питанні можуть надати спеціальні комп'ютерні програми.


 

Високолеговані сталі перебувають у стадії зростання своєї популярності, і не за горами той час коли у них в застосуванні не залишиться альтернативи.


 

Виготовлення прокату девятимиллиметровой товщини можуть собі дозволити лише великі виробники, що володіють необхідним для цього обладнанням і вибір тут не обмежується тільки вітчизняними підприємствами. Що ж стосується азіатських і європейських маркувань подібних сплавів, орієнтуватися в них допомагають відповідні висновки фахівців і порівняльні таблиці.


 

На схожий за характеристиками лист у різних виробників прейскурант приблизно однаковий, так що краще тут орієнтуватися на репутацію виробника та якість товару, ніж на невеликий розмір дисконту.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner