Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавійка 9 мм: вживаність

Лист нержавійка 9 мм: вживаність

Найчастіше найбільш підходящим у виробництві, з витратною точки зору, може стати такий вид прокату, як лист нержавійка 9 мм. Вибираючи цей матеріал, не зайвим буде враховувати ряд факторів, що сприяють економії коштів і усунення проблем в експлуатаційному періоді.


 

Зростання виробництва нержавіючих сплавів і неухильна робота над підвищенням їх доступності, дозволяють цього виду прокату активно заміщати чорні сплави і традиційний алюміній. На відміну від цих матеріалів, в нержавіючій сталі можуть успішно поєднуватися такі важливі якості, як стійкість до окислення, теплопровідність, стійкість до зносу, підвищена міцність, гігієнічність і технологічність.


 

Дев'ятиміліметровий лист нержавійка відмінно підійде для виготовлення:

- нержавіючих труб, експлуатація яких передбачає високий рівень тиску і вплив внутрішнього або зовнішнього агресивного середовища. Для їх одержання лист піддається вальцюванні і зварювання. Такий метод є одним із ключових у сфері створення трубопровідних магістралей;

- комплектуючих і вузлів для різних механізмів і техніки;

- заготовок для сталевої продукції. Це можуть бути вироби, що використовуються побутової, медичної, харчової та інших областях;

- обшивок конструкцій, що повідомляють їм додаткову міцність.


 

Данный вид проката имеет отношение к толстолистовой группе, и по большей части производится горячим методом. Повышенной толщины нагретый лист проходит по прокатному стану, где ему сообщаются необходимые габариты.


 

Следует учитывать, что горячекатаная группа обладает менее высокими характеристиками поверхности и большими допусками к своей геометрии. Таким образом, прокат данной категории можно использовать не для всех видов продукции.


 

У певних ситуаціях не обходиться без додаткової обробки дев'ятиміліметровий листа, що б знизити його поверхневу шорсткість. Така обробка помітно позначається на вартості матеріалу, проте доопрацювання власними силами, як правило, виявляється більш дорогою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner