Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавійка 12 мм: усвідомленість вибору

Лист нержавійка 12 мм: усвідомленість вибору

Використання сталевого высоколегированного листа має сенс лише в тих ситуаціях, коли в умовах присутній агресивне середовище впливу, що тягне за собою ймовірність пошкодження поверхні матеріалу. Прибуваючи навіть просто на відкритому просторі має підвищений коефіцієнт вологості вироби з заліза піддаються швидкому окисленню, що веде до втрати їх міцності. Ситуація стає складніше якщо до цього впливу додається також вплив агресивних хімічних компонентів.


 

У цих ситуаціях доцільно використовувати нержавіючий прокат, яким підвищений вміст хрому і нікелю (близько десяти і більше відсотків) дозволяє зберігати свої структурні характеристики. Навіть під впливом значних температур якості такої стали не зазнають змін.


 

Застосування ж такої позиції як лист нержавійка 12мм, передбачає хорошу підготовку виробничої бази, оскільки диктує особливі вимоги у виробничому процесі:

- пластичне деформування (штампування, гнуття). Сучасному обладнанню притаманний достатньо великий спектр можливостей, одиннадцатимиллиметровый лист межею для нього не є, однак не обійдеться і без нюансів з розрахунками розгорток майбутніх деталей. Подібна товщина матеріалу зажадає додаткових припусків, в період деформування підуть на згини;

- зварювання. У нержавіючих сталей хорошу поведінку при зварюванні, однак, матеріал такої товщини, як одиннадцатимиллиметровый лист нержавійка, зажадає особливої оброблення крайок і високий рівень підготовки виконавця або обладнання (якщо воно автоматичне). Тут важливий ефект повного проплавлення і тоді толстой нержавійці можна доручати найскладніші ділянки в конструкціях;

-різання. Ця операція має залежність від конкретної марки нержавіючого прокату. Також варто враховувати, що не будь-варіант термічного різання може підійти – приміром, добре працює з вуглецевими сплавами, киснева різка. Так що, якщо необхідно отримати акуратний розріз толстого нержавіючого листа, потрібно буде витратити деякий час на вибір режиму як для механічної так і для плазмової обробки.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner