Кошик
21 відгук
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Рифлений лист нержавіючий: використання

Рифлений лист нержавіючий: використання

Головною областю застосування такого матеріалу, як рифлений лист нержавіючий, є виготовлення підлогових покриттів, особливо у випадках ризику утворення зледенінь або забруднення речовинами, що збільшують ризик ковзання по поверхні. Такий матеріал, досить часто зустрічається на різних виробництвах. У побутовій сфері він також досить часто використовується для виготовлення зовнішніх металевих сходів, де взимку можлива поява льоду, на підніжках громадського транспорту, а також у ліфтах. Поверхня, що має рифлення, відрізняється надійною основою, помітно знижує ризик ковзання і не створює, в той же час, інших незручностей.


 

Перевагу рифленого аркуша нержавеющему забезпечують наступні якості:

- Підвищена міцність і зносостійкість. Досвід показує, що навіть безперервні навантаження тертям, не надто знижують термін служби такого покриття.

- Опірність різного роду хімічних впливів. Будь-яке підлогове покриття піддається дії різних агресивних середовищ, серед яких можуть бути кислотні і лужні розчини і, несучі абразивну навантаження, сміття і пісок.

- Естетичні якості. Нанесений на поверхню листа об'ємний малюнок, має досить привабливий зовнішній вигляд, особливо на сталевому фоні.

- Відсутність вимог до додаткового захисту покриття. Подібні поверхні, найчастіше, не потребують додаткового фарбування.

- Гігієнічні властивості. Поверхня не сприяє биоразмножению і дозволяє проводити обробку сильнодіючими хімічними компонентами.

- Низький рівень намагнічування. Особливої важливості це набуває при запаковывании кабельних мереж та встановлення в різному обладнанні.


 

Недоліком такого матеріалу можна вважати, лише його досить солідну вартість. Втім, якщо взяти до уваги всі його чималі плюси, а також значний експлуатаційний період, його вартість порівняно із звичайним листом здасться не такою вже й значною.


 

Цей матеріал може прослужити не одне десятиліття, не вимагаючи за собою особливого догляду і не втрачаючи своїх первозданних характеристик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner