Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380
66
462-84-66
+380
98
509-47-02
+380
56
776-97-59

Переваги нержавіючої фурнітури

Переваги нержавіючої фурнітури

Високоякісна фурнітура зараз користується великим попитом завдяки своїй практичності, довговічності і надійності. Складно уявити будівельні конструкції без таких важливих складових, як перехідник нержавіючий, відвід нержавіючий або клапан нержавіючий. Ця високоякісна фурнітура однаково необхідна як у промисловості, так і в побуті.

У цій статті ми розповімо про основні переваги використання конструкцій та фурнітури з нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь – дуже міцний, якісний і стійкий до різних пошкоджень матеріал. Фурнітура з нержавіючої сталі не гнеться, не деформується, і використовувати її ви можете дуже довгий час, на відміну використання кольорової сталі. Ви можете використовувати таку поширену в побуті фурнітуру, як перехідник нержавіючий або відвід нержавіючий, навіть у вологому середовищі, так як сталь стійка до корозії і не іржавіє. Крім цього, хімічний склад забезпечує високу стійкість фурнітури до зношування.

До недоліків нержавіючої фурнітури часто відносять її не зовсім маленьку ціну. Але варто враховувати, що така фурнітура прослужить вам набагато довше звичайної фурнітури. Тим самим з часом вона в повній мірі себе окупить.

Найпоширеніші марки нержавіючої фурнітури - AISI 201 і 304.

Марка AISI 201 володіє найкращою корозійна стійкість серед інших марок. Із сталі даної марки виготовляють, найчастіше, предмети побуту або дрібну нержавіючу фурнітуру.

Марка AISI 304 - має корозійною стійкістю, а так само стійкістю до іржавіння. Вона дуже міцна при низьких температурах і стійкий до високих. Чудово піддається обробці і зварюванні. Використовують для виготовлення великий нержавіючої фурнітури і різних кріплень.