Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Лист нержавіюча сталь - основа для будівництва

Лист нержавіюча сталь - основа для будівництва

Зведення нових будівель, безсумнівно, входить у пул основних завдань будь-якого розвивається держави. Відомо, що в сучасних реаліях жодне будівництво як житлових, так і інших будівель не в змозі обійтися без використання металоконструкцій. До цього часу ще не винайшли матеріал, здатний обійти метал за оптимальною сумі його характеристик: зносостійкості, вазі, довговічності, вартості і т. д. Технології не стоять на місці, проте добрий старий метал, як і раніше, в багатьох галузях просто незамінний. Практично кожне підприємство, яке займається будівництвом, закуповує різні металеві вироби і компоненти у виробників цього матеріалу.


 

Обробка металу має безліч різних варіацій, і прокат є лише одним з них. Тим не менш, отримані таким способом вироби, завжди користувалися величезним попитом у переважній більшості галузей промисловості. Є у прокатної продукції і власна класифікація, оскільки методи прокату бувають різними.


 

Приміром, прокат може бути листовим або сортовим. В першому варіанті це різної товщини смуги і листи, серед яких також і лист нержавійка, а в другому всілякі профілі, балки, прути і т. д.


 

Также к металлопрокату можно отнести и такие, распространенные в промышленности, изделия как трубы, которые в зависимости от исходного сырья могут быть стальными либо чугунными. Первый вид используется в тех случаях, когда необходимо транспортировать воду, газ и различные агрессивные жидкости, плюс к этому трубы из стали используются машиностроителями, в котельных и в других сферах. Трубы из чугуна имеют более узкую сферу использования и служат, в основном, при строительстве водопроводов.


 

Також методом прокату отримують такий важливий для будівельників компонент, як арматура, яка має безліч різних категорій і видів, оскільки виготовляється з різних марок сталі.


 

Таким чином, будівельна галузь просто не в змозі існувати без виробів з металопрокату, закупівля яких здійснюється або безпосередньо у її виробників або ж зі складів підприємств-посередників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner