Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Нержавійка сортового прокату

Нержавійка сортового прокату

Сортовий прокат в сегменті нержавіючої сталі, як правило, поділяють на кілька головних підвидів – фасований і звичайний. До останнього відносять в основному дрібні вироби, що не потребують спеціальних умов і формовок для їх виробництва. До цієї групи можна віднести смуги з металу, дріт, круг нержавіючий та квадратні елементи.


 

До нержавеющему прокату фасованого типу, зазвичай зараховують двотаврові балки і профілі, що мають складну геометрію, а також рейки і подвійні балкові конструкції. Найчастіше металопрокат подібного типу користується особливим попитом у таких галузей промисловості, як машинобудування, аграрна і нафтовидобувна сфера. Нескладно вирахувати, чим зумовлений такий факт, оскільки металопрокат нержавіючого типу без особливої праці може витримувати підвищені навантаження, які, як правило, і присутні у всіх зазначених раніше, сферах діяльності.


 

Головна відмінність між двома основними видами нержавіючого металевого прокату полягає в поперечному перерізі виробів. У другому випадку вироби мають досить примітивні геометричні обриси, а в першому ці обриси відрізняються деякою складністю. Наочним прикладом подібної складності може служити швелер сталевий, має в поперечному перерізі форму літери «П». Изготавливаются изделия, относящиеся к сортовому нержавеющему металлическому прокату, в основном, из стали с достаточно высоким содержанием углерода, однако иногда в их изготовлении применяется и стали низкой углеродистой группы.


 

В конечном итоге, выбор той или иной марки для получения изделия определяется его предназначением и сферой применения. Способом изготовления изделий может быть либо горячий либо холодный метод. И в том и другом случае первичный материал не один раз прокатывается на специальном оборудовании, дающем в итоге лист нержавеющий заданной толщины.


 

У числі головних вимог до листах такого типу, можна назвати суворе відповідність хімскладу матеріалу всім чинним госнормативам. Інакше подібний матеріал не буде відповідати необхідним характеристикам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner