Кошик
22 відгуків
ПП "АРТСЕЛ"
+380 (66) 462-84-66
+380 (98) 509-47-02
+380 (56) 776-97-59

Загальні відомості про металопрокаті (продовження)

Загальні відомості про металопрокаті (продовження)

Досить широке застосування отримав і такий вид металопрокату як профнастил, який також називається профлистом або гофролистом. Ця позиція має вигляд металевого аркуша стандартного типу, що володіє встановленою товщиною і звичайними розмірами. Пройшовши певний цикл обробки на спеціалізованому обладнанні, лист такого типу, перетворюється в гофрований. Варто уточнити, що у маркуванні подібного матеріалу не вказується його товщина, крок виступу кожної гофри.


 

Маркировка того или иного изделия, дает возможность определиться, для каких именно нужд это изделие может быть использовано. Пометка литерой «С», например, дает информацию о том, что профнастил относится к стеновым, и лучше всего подойдет для внешней отделки стен зданий и возведения различных ограждений. Если же материал маркируется буквой «Н», это означает, что он относится к кровельным покрытиям и его использование будет уместно при перекрытии крыш различных строительных объектов. Якщо ж у маркуванні профнастилу присутнє поєднання «НС», воно вказує на те, що матеріал володіє універсальними характеристиками і, отже, буде відмінно підходити не тільки при здійсненні покрівельних робіт, але і при оформленні зовнішніх стін будівель плюс для зведення будь-яких огорож.


 

Гофролисти (профлист), втім, як і лист нержавіючий 08Х18Н10, можуть мати різні варіанти покриттів. Наприклад, таким поширеним, як покриття з полімерних речовин. Такий вид покриття забезпечує матеріал надійним захистом від різного характеру зовнішніх впливів (сніг, дощ, підвищена вологість). Крім того, обробка листа полімерами дозволяє без проблем, отримувати різні колірні варіації матеріалу, що особливо важливо при зовнішньому декоруванні об'єктів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner